Buhar Makinesi Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shivo
    shivo's avatar
    Erkek

Beyler bayanlar odamda çok toz var ayrıca dudak kuruması yaşiyorum çogu zaman.

Bir arkadaş bebeği icin alacakti konusu gecti ben de almayi dusundum.

Kullanan,toz icinse alma diyen,şunu tavsiye ederim diyen,soğuk al faydasi bu ya da sicak al faydasi bu diyen,doktora danismadan alma diyen vs. bilgisi olan var mi ?

Mod not. Konu yerlerine ozen gosterelim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

ben bizim çocuk olduğunda almıştım duruyor ikinci el düşünürüm dersen marka modeline bakarım. ama benimkinde sıcak yok soğuk var. uzaktan kumandalı. birkaç modlu bi cihaz.

evet markasını buldum : https://www.e-bebek.com/whc730-soguk-buhar-ufleyici-p-wee-whc730/

ürün bu hocam. çocuk büyüdü şimdi kenarda bekliyor.

MuhammeT tarafından 07/Eki/16 01:21 tarihinde düzenlenmiştir

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shivo
    shivo's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı

ben bizim çocuk olduğunda almıştım duruyor ikinci el düşünürüm dersen marka modeline bakarım. ama benimkinde sıcak yok soğuk var. uzaktan kumandalı. birkaç modlu bi cihaz.

evet markasını buldum : https://www.e-bebek.com/whc730-soguk-buhar-ufleyici-p-wee-whc730/

ürün bu hocam. çocuk büyüdü şimdi kenarda bekliyor.

Hocam herkes epey övmüs urunu e bebekte, toza iyi gelir mi acaba ? 5 lt. su alıyormus her gün değistirilmesi gerekiyor mu o suyun ? sadece kışın mi kullanılıyor bu aletler? Bilgin var mi bu konularda acaba ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bebeğin varsa alacağın şeylerin başında o 

ben doğduğunda 50 liraya bi simbo almıştım hala okadar kirece rağmen çalışıyo :D

birtanede nem ölçer al hocam oda nemi 45-55 arasında tut

çocuk doğduğundan beri evde nem ve ısı dengesini korurum hrzaman 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shivo
    shivo's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

ben doğduğunda 50 liraya bi simbo almıştım hala okadar kirece rağmen çalışıyo :D

Hocam bunun yetiskini yok mu illa bebekler icin mi ? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    shivo bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Hocam bunun yetiskini yok mu illa bebekler icin mi ? 

hocam verdiği buhar zaten sende soluyacaksın bebekte :)  havayı nemlendirir bunlar tutup 200 lira verip salaklık yapma  hiç birşey almıyorsan arnica misty al aynı işi görüyor ama mutlaka nem ölçer al 20 lira felan olması lazım arzumun felan var

birde ilerde nebulizatör lazım olacak :) https://medikalimburada.com/omron-ne-c802-e-kompresorlu-ekonomik-nebulizator.html bu ürünü tavsiye ederim partatis ve diğerlerine nazaran daha sessz

ayrıca bebek ile anne yada bebek ile seni tek pakette sgk varsa tamamlayıcı sağlık sigortası yapalım ayakta verelim lazım olur:)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek

bunları düzenli  temizlemek gerekiyor. yoksa içinde biriken su mikrop üretiyor. buharla birlikte ortama yayıyor.

bende almıştım çocuk için ama düzenli temizliğini yapamadığım için kullanmayı bıraktım. birde odaya pek faydası dokunmuyor sanki. sadece cevresine etki ediyor gibime geldi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Hocam wee nin zaten nem olceeo uzerinde digital ekran ve ozon modu uzaktan kumandasi falan ozellikli bisi.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
Toplam Hit: 1828 Toplam Mesaj: 8
tavsiye makine buhar