folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Bunu Bilen Bilg. Olayını Kapmış Demektir

Bunu Bilen Bilg. Olayını Kapmış Demektir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boragon
    boragon's avatar
    Erkek

beyler bende bi laptop var,bunun flashdisk (hani şu dijital fotoğraf makinalarında olan geyik 32 mb 64 mb falan bööle simkart gibi bişey) hah işte onun cd-rom gibi sürücüleri gözüküyodu bilgisayarımı açınca.2 tane idi biri küçük kartlar için biri de büyükleri için imiş.

hah işte bendeniz ne yaptım ettim bunları aygıt yöneticisiyle kaldırdım abi.şimdi ben bunları geri nasıl yükleyecem.
    bilgisayardan anlıyorum diyen arkadaş!al sana bir problem çöz ve kanıtla kendini tarikate..

bekliyorum...

Make your dreams real!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Aygıt yöneticisne gel.. yenile de.. yeni donanım bulundu diyecek.. donanıma ileri ileri de.. driverınnı bulursa ne ala eğer bulazsa ileri ileri diyim aleti '?'( bu durmda bilgisayar aleti görür falkat driverı olmadığımdan kullanamaz.) duruma getir..  aleti yeniden başlat.. laptopun driver cd sini tak.. cd deki driverları tekrar kur.. yeniden başlat. bitti..

eğer olmazsa.. denetim masasından yeni aygıt yüklemeye gel.. bilgisayar şimdi takkulan ayıgıt arayacak der ve biraz bekler.. orada bulduktan sora şyukarıdaki şekilde ileri ileri diyerek aleti tanıt.

bu arada bu çok basit bişi.. bunu bilmekle bilgisayarı kapmış olmanın bir alakası yok.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

rene bakiyorumda kapmissin bilgisayari

sen teknik servis falan olsana rene :) hehehee

renenin yaptigi olmazsa ki olacagindan eminim. pc yi kapat flashdiski de cikart sonra pc yi tekrar ac flashi tak xp ise bi aygit buldum 'doktor bu ne' diyecek o zaman cd falan isterse yukleme cd sini tak yoksa kendisi gorur...

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

:)) saol lem ulan pm atıyoz cevap vermiyon lem alacağın olsun.!!

bu arada o arkadaşın tanıtamadığı flashdisk değil.. laptopların bazılarında sd (secure digital) kart deniler bukamera fotoğraf makinası gibi aletlere takılan bellekleri okuyabilecek aletler var.. ondan bahsediyor.. +alet laptop olduğundan dolayı ve arkadaş hiç anlamadığından dolayı onu çıkaramaz :) neyse kal salıcakla urada görüşek.!

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boragon
    boragon's avatar
    Erkek
    dedilerini yaptım AMDci ama bi ise yaradigini soyleyemem.yeni donanim falan bulmuyor ve yeni donanım ekle dediğinde donanımı taktığınızdan emin misiniz diyor.

Make your dreams real!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boragon
    boragon's avatar
    Erkek
    hallettim

Make your dreams real!
Toplam Hit: 1788 Toplam Mesaj: 6