Bunu Cozene Helalinden Para Var!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The_Greatest
    The_Greatest's avatar
    Erkek
    Rangers 564 tarafindan acilan bu konu benim yuzumden kitlemdigi icin burada tekrar aciyorum...Kusura bakmayin
    ==================================================--------------------------------------------------

Büyük bir iş yerinde çalışıyoruz amirler bizi biraz eziyorlar bu yüzden yeni getirdikleri elektornik sistemle sabaha kadar devriye attırıyorlar..Bu getirdikleri sistemden daha önce İstanbul"daki meyer firmasının bekçi saatlerini kullanıyorduk 8 tane kulubede asılı anahtarlar vardı her birini dolaşarak sırayla kuruyorduk sabaha kadar dolaşmak zor olduğu için bir arkadasımla beraber bunun kısa bir yolunu çözmek için iki gün boyunca kafamızı yorduk ve sonunda müthiş bir zekayla çözdük öyle olmuştu ki sabaha kadar atılan devriyeyi biz beş dakkaya indirmiştik ve mutluyduk çünkü kimsenin çakmayacağı bir yöntem geliştirmiştik artık rahatlamıştık derken aradan 2 sene sonra yani şimdi meyer firmasından elektoriniğini getirdiler
    ve bu sefer tam 23 noktaya okuyucu koydular.Yani aşağıda verdiğim (web adresteki resimde görülen) aygıtı alıyoruz ana noktaya okuttuktan sonra sicil numaramızı girip 22 ayrı noktayı okutarak sabaha kadar dolaşıyoruz sonra o yüklenen bilgiler sabahleyin amirler tarafından
    bilgisaraya aktarılıyor yani kim devriye atmış ne kadar dolaşmış zıp diye çıkıyor bilgisayardaki
    proğrama girdim müdahele edilmiyor mantıken düşündüğümde bence yapılacak iş o alete 23 noktanın okutulduğuna dair bilgileri yüklemek artık bunun yolu nasıl olur bilmem?Evet abilerim bu iş elektorniğe dayandığı için bu işi çözene hakkıyla sezarın hakkı sezara verilir mantığıyle para vereceğiz 300-400 milyon artık aramızda ne toplayabilirsek..Bizi o 23 noktadan kurtarana paramız anasının ak sütü gibi helal olsun!Bu sistem Türkiyenin sayılı çoğu fabrikalarında,iş yerlerinde kullanılıyormuş ama illaki bir hilesi vardır diye düşünüyorum.Cevaplarınızı bekliyorum aşağıda size sistemle ilgili gerekli bilgileri vereceğim..

Ürünün tam adı :meyer morse 2.0
    Üretici firma :www.meyer.com.tr
    Yazilimci firma:www.istanbulyazilim.com/
    ürün adresi :http://meyer.com.tr/morse.htm(en üsste sol taraftaki aygıt)

Bilgisi olanlar veya ben yaparım diyenlere daha iyi araştırması için iş yerindeki pc den ürünün proğramını yükledim isteye yollayabilirim.Galiba istanbul yazilimdada o proğram mevcut..

Yawsakligin sinirlarini zorladigi icin banlandi...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rangers564
    Rangers564's avatar
    Erkek
    Sen adamsın be brader! Deleteyide banlayanların elleri kırılsın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gsdogan
    gsdogan's avatar
    Erkek
    abi çok uzun yazmışın okumaya üşendim walla....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rangers564
    Rangers564's avatar
    Erkek
    zaten ben seni okuldan tanıyodum tembelin tekiydin
Toplam Hit: 1999 Toplam Mesaj: 4