Bunu Nasıl Yazdırabilirim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek

Cümleten selamun aleykum. Bir konuda yardıma ihtiyacım var umarım bi bakarsınız. 

Çalıştığım mekana menü yapmaya çalışıyorum bir psd dosyası buldum. inside 1 - 2 diye toplam 4 sayfadan oluşuyor.

inside 1 dosyasının içinde 2 yaprak sayfa var. boyutu büyük bunu a4lere bölerek nasıl kalite kaydetmeden yazabilirim ?

psd dosyası 300 mb pdf yaptığım zaman 190 a düşüyor. acrobattan yazdırmaya çalıştığım zamanda ölçeklendiremiyorum. 

teşekkürler

bu arada mekan izmir kemeraltında kahve/çay içmeye beklerim.

Headhunterz tarafından 20/Oca/20 22:49 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

Hocam psd için konuşuyorum.

Yazdırmak istediğin alanı cropla. ondan sonra yazdır de.  Scaled print size yazar sayfaya sığdır demek. onu seçerek yazdırabilirsin.
     2. alternatif a4 sayfa aç. Dosyanı flatten image yap. Yazdırılıcak sayfası seçili hale getirim kopyala a4 sayfana yapıştır. Enini boyunu ayarla direk ctrl+p gönder gitsin.

3. alternatif ctrl+p yap mausu kasap köfte yazan yere götür saga sola sürükle istedigin posizyona getir. Scale yazan yerden büyültüp küçülterek istediğin görüntüye gelene kadar oyna. Ondan sonra yazdır.

sabah sabah aklıma bunlar geldi. Olmuyor dersen upla ben sana yapıp geri yollıyım.

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek

@maniacrelax ın yardımı sayesinde hallettim. @erdiburak teşekkür ederim hocam ilginize. 

Toplam Hit: 1218 Toplam Mesaj: 3
psd büyük boyut yazdırma psd