Burada Ne Yazıyor (Arapça)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

bir arkadaşımın bilgisayarını kurcalıyordum bi resim gördüm arapça birşeyler yazıyordu. merak ettim. +18 birşey olabilir. tuhaf bi klasördeydi neyse :D

gördüğümde kagıda çizdim hızlıca şimdide paintten çizdim ilk harf yanlış olabilir.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kakaO
    kakaO's avatar
    Erkek

osmanlıca olabilirmi hocam cemlie ceda gibi bişi olabilir.

zafer yakındır!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    kakaO bunu yazdı

osmanlıca olabilirmi hocam cemlie ceda gibi bişi olabilir.

hiç bi fikrim yok olabilir.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

ilk harf cim değil sanırm yani ilk kelimedeki ilk harf ile ikinci kelimedeki ilk harf farklı sanırım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

cemile ceda

kız arkadası vs deır ısım anlamı dısında bırsey gelmıyor aklıma 

cemile hoşa giden  güzel anlamına geliyordu ceda ise bol yağmur rahmet anlamlarına geliyordu ama buyuk ıhtımalle dırekt ısımdır 

hipokondriyak tarafından 10/Oca/14 22:45 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

cemile ceda

bir cevirisi var mı peki?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

cemile ceda

İsim olabilir mi ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

cemile ceda

İsim olabilir mi ?

bilmiyorum ama ayrı ayrı cemile güzel kadın, ceda da yagmur bereker gibi anlamlara geliyormuş. resmin kopyasını ama iç çamaşırlı bir kadının gobeğinin altında yazıyordu yazı. :D kopyalayabilirsem paylasırım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek

bi arkadaşa gösterdim o da yanlış yazılmış dedi..

eğer fotgraf varsa onu koy..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oflan
    oflan's avatar
    Erkek

Cemile cidden diye okunuyor. Yani çok güzel, aşırı güzel anlamında:)

Toplam Hit: 1159 Toplam Mesaj: 10