folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder [Bursa Davet] Nilüfer Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Kermesi

[Bursa Davet] Nilüfer Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Kermesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar, Temmuz ayında(ya birinci hafta ya da ikinci hafta)Nilüfer Toplum Ruh Sağlığı Merkezi tarafından düzenleniyor. Hastaların ürettiği takıların, el işi eselerin ve resimlerin sergilenip satışa sunulacağı kermese davetlisiniz. Broşür konusunda buradan yardım gördüm, ayrıca organizasyona da katkı yapmaya çalışıyorum.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Broşürü merak ettim. Buraya atsanız da görsek.

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

nasıl  oldu   broşür  bende  merak ettim en sen  usta bi mürid  ile  bişeyler  yapıyordun 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Adres tarih falan ver hocam. Uğrarım zaman olursa. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Tarih son halini alsın broşürü buraya atacağım. Onun dışında adres de broşürde yer alacak, UPlayan arkadaşlara teşekkürler.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
Toplam Hit: 882 Toplam Mesaj: 5
sosyal aktivite bursa davet