folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bursa Teknik Üniversitesi-Yüksek Lisansları Hakkında

Bursa Teknik Üniversitesi-Yüksek Lisansları Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dryrock
    Dryrock's avatar
    Erkek

Merhaba Müritler,

Halihazırda bir yüksek lisansım vardı, sakarya üniversitesi makine mühendisliğinde tez aşamasındayım.

İlgi alanım biraz daha değiştiğinden dolayı ve bir kaç arkadaşın gazından dolayı Bursa Teknik Üniversitesi Biyokompozit yüksek lisansına başvurdum ve cuma günü (dün) kabul aldığımın haberini aldım

Bu okulda okuyan müritler var mı? Bölüm-okul hakkında kalitesi,imkanları vb. hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

okulu bilmemde rektöründen  ve orman fakültesi dekanından ders almışlığım vardı kaliteli adamlardır.

Orman Mühendisi //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

İlk etapta mahalle arasında faaliyete geçmiş bir üniversite. Üniversite açmak için üniversite açıldığı dönemlerde hayata geçmiş projelerden biri. Fetö operasyonları dahilinde kapanan Orhangazi Üniversitesinin kampüsünü Bursa Teknik Üniversitesi'ne devrettiler. Kampüs olayı bir nebze rahatladı gibi. Öğretim ve akademik açıdan bilgim yok. Belki çok iyilerdir ancak düşük bir ihtimal olarak görüyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

Sakaryada ne üzerine yapıyordun hacı birde yuksege yeni başlayan biri olarak soruyorum diğerini dondurdun mu yoksa bırakmak gibi bir zorunluluk var mı?

arbeit macht frei
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Kampüsü güzel. Ulaşımı çok kolay. Metroya bin mimar Sinan durağında in. Başka bilgim yok:) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dryrock
    Dryrock's avatar
    Erkek
    1234567B bunu yazdı

Sakaryada ne üzerine yapıyordun hacı birde yuksege yeni başlayan biri olarak soruyorum diğerini dondurdun mu yoksa bırakmak gibi bir zorunluluk var mı?

Sakaryada Makine müh üzerine yapıyorum lisansı da orada yaptım. Bir çok anadolu üniversitesi eline makine mühendisliğinde su dökemez fakat diğer bölümler için aynı şeyi söyleyemem. Dondurmadım diğerini, yine devam ediyorum zaten tez aşamasında :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dryrock
    Dryrock's avatar
    Erkek

up olsu  =)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Sosyal bilimleri  için ne dersiniz?

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek

Ben de Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesine Makine Müh. Yüksek Lisans başvurusunda bulundum orası hakkında bilgisi olan var mı müridler

Mustafa
Toplam Hit: 1392 Toplam Mesaj: 9
yüksek lisans bursa teknik üniversitesi btü