folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder C# - Top Toplama Oyunu - Uygulama

C# - Top Toplama Oyunu - Uygulama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Selam millet.

Ufak bir top toplama oyunu yaptim. Incelemek isteyen arkadaslar icin github linki :

https://github.com/dhmm/TopToplamaOyunu

Sorusu olan olursa elimden geldigince cevaplamaya calisirim.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Güzel oyunmuş. Bir gün böyle şeyler yapabilmeyi hedefliyorum.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    emrah20 bunu yazdı
    Güzel oyunmuş. Bir gün böyle şeyler yapabilmeyi hedefliyorum.

Sagol hocam. Her uygulamama yorumda yaziyorsun :) tesekkur ederim. Yapabilirsin hocam. Insan isteyince yapar.

Takildigin yer olursa yazabilirsin banada sikinti yok

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Çocukken amca oğlunun telvizyona taktığı bir konsolunda oynardım buna benzer oyunlar. O günlerim aklıma geldi. Kendimin hiç olmadı o tür şeylerim. Bilgisayara merakım sonradan oluştu gizlice görüştüğüm bir kız arkadaşım sayesinde. Şimdilik grafikler konusunda kendimi geliştiriyorum. Bunlara bir de hareket ve mantık kazandırmak bir sonraki aşama olarak aklımda. Bir kaç oyun motoru da kurdum ve biraz baktım, hiç ilgimi uyandırmadılar. Temelden öğrenmek daha çekici geliyor.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
Toplam Hit: 2115 Toplam Mesaj: 4
c# uygulamalar