folder Tahribat.com Forumları
linefolder C - C++
linefolder C++ Anlatan Kitap

C++ Anlatan Kitap

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihcan38
    salihcan38's avatar
    Erkek

Arkadaşlar c++ dili hakkında önerebileceğiniz kitap varmı acaba  türkçe çevirisi iyi yapılmış veya yazarı türk de olabilir  başlangıç seviyesiyle orta seviyeyi kapsayan bir kitap olsun  yada başlangıç seviyesiyle orta seviyeyi ayrı ayrı gösteren  kitaplar önerebilir misiniz ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackfire
    Blackfire's avatar
    Erkek

Deitel&Deitel var hem c hem c++ vardı bir kitapta ama ayrı ayrı anlatıyodu bi bak belki aynı kitabın sadece c++ olanı vardır.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

hacı C++ öğrenene kadar git web programlama öğren samimi söylüyorum bin kat daha faydalı olur sana. C++ ile bildiğim kadarıyla tek başına bir proje geliştirmen imkansıza yakın. Object orianted programlama dillerinden birini öğren boşver C++'ı.. Hem işte kolay bulursun web programlama öğrenirsen.. :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

CEO bunu yazdı:
    -----------------------------

Object orianted programlama dillerinden birini öğren 

Object oriented olacakti, ayrica oop dillerin babasi c++ dir zaten neden bahsediyorsun hocam : |

The king is bleeding.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

CEO bunu yazdı:

hacı C++ öğrenene kadar git web programlama öğren samimi söylüyorum bin kat daha faydalı olur sana. C++ ile bildiğim kadarıyla tek başına bir proje geliştirmen imkansıza yakın. Object orianted programlama dillerinden birini öğren boşver C++'ı.. Hem işte kolay bulursun web programlama öğrenirsen.. :D

HA? OOP öğren ve c++ ' ı sie et ha? OHA? AHAHA?

Şok olmuş vaziyetteyim.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

CEO bunu yazdı:

hiç sanmıyorum hocam drupal, wordpress, joomla bunların yanında kaliteli açık kaynak forum scriptleri oldukça web programala sakat.. zamanında cnr437 dediydi lan öğrenme şunları.. python kas diye.. ama gelgelim kafamı zikiyim işte.. kafamı zikiyim.. 

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ryres
    Ryres's avatar
    Erkek

Başlık açamamıyorum da buraya yazıyım dedim konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın artık.C++ öğreniyorum Deitel'in c ve c++ kitabı var.Kitapta temeller vs. güzel anlatılmış basit örneklerle geçilmiş.Biraz daha ileri seviye türkçe basım c++ kitabı var mı?Birde algoritma konusunda http://www.kodlab.com/KitapDetay.aspx?kitapID=57 şu kitabı almayı düşünüyorum bu kitap iyi midir bilgisi olan var mı?Sizin önereceğiniz c++ ve algoritma konusunda kitap isimlerini bekliyorum.

Toplam Hit: 1846 Toplam Mesaj: 7