folder Tahribat.com Forumları
linefolder C - C++
linefolder C++ İle Trainer Yazmak [Yardım]

C++ İle Trainer Yazmak [Yardım]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Merhaba.Online bir oyun oynuyorum ama Browser oyunu değil.

şimdi bu oyunda şöyle bir kaç düşüncem var.

Arkadaşlarıma sordum bunları gerçekleştirmek için C++ bilmen gerekiyor dediler.Ben sadece c#.Net biliyorum :(

İstediğim şey çok basit ama ne yapacağımı bilmiyorum.

Elimde oyundaki itemlerin Cheat enginedeki Enum List denilen bir şeyi var.

Ben istiyorumki elimdeki Daggeri Kılıç yapayım.

Yani 1 tane textbox 1 tane buton olucak.

Textboxa yazdığım değeri daggerinkiyle değiştiricek.

Bunu bana anlatacak varmı ? Hazır kod olsa daha iyi olur ama anlatırsanız sevinirim :)

Çümkü hiçbir bilgimyok C++ la ilgili :(

edit: Bunu okudum bişey anlamadım :) bidaha okuyorum şuan 

http://www.tahribat.com/doc.asp?docid=168

Edit 2: Hatta Elinde türkçe dersleri olan varsa link paylaşabilirmi ? Öğrenmem için daha iyi olur :)

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

aklıma CW geldi yazını gördüğümde.. biri soruyu cevapladığında karşıdaki mal anlamamışsa (açık yazsan bile), diyor ki ben anlamadım bunu videoya çekip bana anlat :D

seninki böyle değil tabii ama aklıma getirdi bu olayı hep gülerim onlara :)

neyse şimdi hocam bu iş için c++ gerekmiyor, yani c# da da yapabilirsin ama düşük seviyeli çalışmak gerek. oyunlarla ilgili bilgim yok ama bunla ilgili türkçe kaynak pek bulamazsın.. fcn vermiş link bir tane bilmiyorum yapabileceğin kadar var mı.. 

eğer bir şeyler çıkmazsa ben de ingilizce kaynaklar araştırırm senin için..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    unbalanced bunu yazdı

aklıma CW geldi yazını gördüğümde.. biri soruyu cevapladığında karşıdaki mal anlamamışsa (açık yazsan bile), diyor ki ben anlamadım bunu videoya çekip bana anlat :D

seninki böyle değil tabii ama aklıma getirdi bu olayı hep gülerim onlara :)

neyse şimdi hocam bu iş için c++ gerekmiyor, yani c# da da yapabilirsin ama düşük seviyeli çalışmak gerek. oyunlarla ilgili bilgim yok ama bunla ilgili türkçe kaynak pek bulamazsın.. fcn vermiş link bir tane bilmiyorum yapabileceğin kadar var mı.. 

eğer bir şeyler çıkmazsa ben de ingilizce kaynaklar araştırırm senin için..

Ahahah CW  :D

müritin dediği gibi c# , python , java , vb.net aklına gelen ve winapi kullanan tüm dilleri kullanabilirsin

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Zamanında uğraşmılığım vardı ve azıcık tecrübemden ötürü diyebilirim ki online oyuna trainer yazamazsın. Sadece belirli zıkkımları yapan yardımcı programlar yazarsın ki örnek verecek olursam bu KOXP'lar olur. Yaptıkları şeyler de belli zaten işte kutu topla, şu skill'i bas falan filan onun dışında yok elimdeki y*rak kürek olsun yok kılıç sopa olsun bunlar olmaz. Onun dışında ben ASM ile yazıyordum sonra .NET'e döndüm yani C++ gerektiren bir durum yok illaki onunla yazacaksın diye bir kaide de yok. Ayrıca bu iş sadece CE ile bitmiyor hocam yani az buçuk da ASM bilmen lazım. Nette üç beş video var yok 4bytes tarat yok float taraf gelen değeri freeze et filan bunlar sadece 100'ün 2'si.

CE'nin forumuna göz gezdir onun dışında aşağıya az buçuk referans linki de ekleyecem, zamanında işime yaramıştı.

http://deviatedhacking.com/

Yok sadece bu kadar referans diğer sitelerin hepsi kapanmış. :D

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTiFix
    AyTiFix's avatar
    Erkek

c++ bilmek şart değil ama daha kullanışlı olması sebebiyle(asm destekli vs.) rahat edilir. Assembly dilini bilip , reverse engineering(tersine mühendislik) öğrenmek gerekiyor. Oynadığınız oyun online bir oyun ise o kılıcı dagger yapma olayı %99,99 olmaz.

"Bu maskenin altında bir fikir var ve fikirlere kurşun işlemez"
Toplam Hit: 1934 Toplam Mesaj: 6