folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder C# Obje Kullanımı | Maile Gelmesini İstemediğim Mesajlar [ YARDIM ]

C# Obje Kullanımı | Maile Gelmesini İstemediğim Mesajlar [ YARDIM ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Herkese merhaba. 2 tane ayrı ayrı konu açmaktansa tek bir konu hakkında bunların cevaplarını aramayı daha mantıklı buldum. Umarım doğru yoldayımdır.

1-) Öncelikle C#'ta ihtiyacım olan her şeyi spagetti kodlama ile yapıyorum ama işin içine artık dizayn ve class yapılarını katmak istiyorum bu yüzden MVC mimarisine merak saldım.

Eziyet gibi gelen kısım şu : Ben farklı fomlara yada classlara erişmek için sürekli yeni nesne tanımlıyorum. Bunun sonucunda gönderdiğim yada aldığım veriler sürekli boş geliyor. Bana global bir obje lazım ama bunu nasıl yapabilirim ? 

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=

2-)  Mail adresime allahın her günü Pinterest , Windscribe , Trendyol , HumbleBundle , TURKCELL , Square Enix , Red Giant gibi benimle alakası olmayan sistemlerden mail geliyor. Her sabah en az 3 4 tane gereksiz mail oluyor ve bunları "UNSUBSCRIBE" etmemerağmen hala beni listelerinden çıkartmış değiller. Bu sorunu nasıl çözerim ?? Otomatik gelen maili silme gibi birşey var mı ?

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

bunlarda kodlar

GodKlaus tarafından 17/Şub/18 11:20 tarihinde düzenlenmiştir

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
Toplam Hit: 1357 Toplam Mesaj: 2
c# mail oop block class