folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder C# Speech Kütüphanesi Kullanmış Olanlar Bakabilirmi ?

C# Speech Kütüphanesi Kullanmış Olanlar Bakabilirmi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kazekage
    Kazekage's avatar
    Erkek

Merhaba hocalar,hacılar,üstadlar,

Proje ödevim c# ile ses işleme programı, Ben programa komutlar vererek bazı şeyleri çalıştırmayı amaçlıyorum yani şu şekilde windows apisi ile mp3 çalan bir basit form oluşturdum winmm.dll ile hazırladım ve başlat veya Durdur butonları yerine İngilizce olarak play - stop diyerek çalıştırmayı düşünüyorum.

Bilgisayarımda bi türlü speech kütüphanesiyle yaptığım örnekleri çalıştıramadım yani hazır indirdiğim örneklerde var onlarda açılmıyor ses Bekleniyor dio programda ben konuşuyorum fakat hiç bi tepkime olmuyor ve programda hiç bir sıkıntı yok yani çalışıyor Speech kütüphanesini kullanan arkadaşlar varsa yardım edebilirmi cidden sıkıştım kaldım yani örnekleri çalıştırabilsem en azından yazıcağım programı geliştiricem felan ama yok çalışmıyor.

Speech kütüphanesi ile bu tür işlemler yapabiliceğim apiydi ne biliyim kütüphaneydi varsa yardımcı olurmusunuz Hocanın benden istediği mikrofondan ses alıcam bu ses dosyasını çalışıtırıcam belirli bi bölümünü kesicem felan Bu konuda pek bişey bulamadım bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim.

şimdiden teşekkürler üstadlar...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

erc şu muride bi ses et hocam.

KIZAN diye uygulama yazıyordu.

Belli komutlarla bilgisayarı kontrol ediyordu :)

http://www.leyladansonra.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek

pm at hocam anlatırım her şeyi detaylıca

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kazekage
    Kazekage's avatar
    Erkek
    erc bunu yazdı

pm at hocam anlatırım her şeyi detaylıca

Attım hocam cidden bikaç gündür uğraşıyorum artık sıkıntıdan kendimi yicem :D 

@BarisYigit Eyvallah hocam:)

Toplam Hit: 1587 Toplam Mesaj: 4