folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Cafe Racer Yapımı Bilgi Ve Tecrübe Paylaşım

Cafe Racer Yapımı Bilgi Ve Tecrübe Paylaşım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba, 

10 - 20 km çapındaki bir alanda yaz mevsimi kullanmak üzere bir motor istiyorum fakat bütçeyi zorlamak da istemiyorum. Seneler önce keşfettiğim hatta mondiale kanuniye yapın diye mail attığım Cafe racer tarzı moda oldu şimdilerde. İzmir civarından bir cm veya cg Honda almakla başlayıp kendim yaza kadar Cafe racer tarzı bir şey yapmak istiyorum. İnternete çok kaynak bulamadım. Parçalar özellikle lastik jant oranları vs veya usta atölye bilgisi bilen paylaşsın lütfen bilgi birikim sahibi olalım. Ben de ilerleme kaydedersem buradan güncellerim.

Teşekkürler. 

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

ben de ya kuba superlight 200 ya da falcon freedom alacağım. ege bölgesine gezme dolaşma amaçlı. son 1-2 gündür bajaj pulsarlara bakıyorum fiyat olarak da uygunlar, biraz cezbediyor da ama gördüğüm bir kazadan sonra bütçe arttırıp abs'li birşey mi alsam diyorum. kafamda deli sorular

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

ben de ya kuba superlight 200 ya da falcon freedom alacağım. ege bölgesine gezme dolaşma amaçlı. son 1-2 gündür bajaj pulsarlara bakıyorum fiyat olarak da uygunlar, biraz cezbediyor da ama gördüğüm bir kazadan sonra bütçe arttırıp abs'li birşey mi alsam diyorum. kafamda deli sorular

Yapacaksam en kötü Honda olsun istiyorum hocam. Titan modelin deposu işi bozuyor yoksa jant olayı güzel. Ne kadar oynanabilir bilmiyorum ama mesela depoyu şu şekilde ayarlasak güzel olabilir 

Depoyu ve seleyi merak ediyorum olayı gösteren o ikisi. Lastik bir şekilde bulunup takılır da depoyu ayarla boya tak seleyi ayarla tasarla tak iyi araştırıp hakim olmak lazım diye düşünüyorum. 

NaZi_ tarafından 25/Kas/18 19:35 tarihinde düzenlenmiştir

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

eline bi taş makası ve matkap bi boya makinası almadan bunları yapabilirmiyim gibi anladım ben :))
    bence hiç girişme

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-skyteam-omur-den-2016-model-cafe-racer-skyteam-12-ay-taksit-294605267/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-rks-ayin-30-u-son-gun..kampanya-bitmeden-arayin-628358513/detay

DestinatioN tarafından 25/Kas/18 21:48 tarihinde düzenlenmiştir

destination@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

pulsarda kronik sorunlar var ve çok dengesiz bi motor.

çinliler tam bi piyango, iyi çıkarsa iyi, kötü çıkarsa çok başını ağrıtır.

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

pulsarda kronik sorunlar var ve çok dengesiz bi motor.

çinliler tam bi piyango, iyi çıkarsa iyi, kötü çıkarsa çok başını ağrıtır.

ne öneriyorsun ?

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

japon

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Buda benim Suzuki VanVan.

Şehir içinde acayip rahat bir kullanımı var. Özellikle yazın insanın bakkala bile bununla gidesi geliyor.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

hacı abi kuba rx-9 al 50lik sigorta mtv derdi yok b sınıfı ehliyet kullanır 2.elde 3-4 bin bandına kralını bulursun. kafana göre bin eşek gibi tarzıda buna uygun uğraşmana değmez.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

hacı abi kuba rx-9 al 50lik sigorta mtv derdi yok b sınıfı ehliyet kullanır 2.elde 3-4 bin bandına kralını bulursun. kafana göre bin eşek gibi tarzıda buna uygun uğraşmana değmez.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Custom bir motosiklet yapmak kadar zevkli birşey yoktur. Reyzingcilik yapmayın :)

Hocam ekipmanların tamamsa ve elin anahtar tutuyorsa sadece boya için ustaya git derim. Parçaları mümkünse çinden veya amazondan al, en olmadı 2. el facebook sayfalarını dolaş, önce kafanda bütçeni belirle. En önemli olay bütçe. Mondial alarakta cafe raccer yapabilirsin honda alarakta. En azından motor ve alınacak parçalar için 2 bütçe belirlersen senin için herşey daha kolay olur

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 1480 Toplam Mesaj: 11
cafe racer