folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çağdaş Eğitim Vakfı"Nın (ÇEV)

Çağdaş Eğitim Vakfı"Nın (ÇEV)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek

Çağdaş Eğitim Vakfı'nın (ÇEV) camilerde yardım topladığı ortaya çıktı.

Her fırsatta imam hatip okullarına, din eğitimine ve dinine bağlı nesiller yetiştirilmesine karşı söylemleriyle tanınan Çağdaş Eğitim Vakfı'nın (ÇEV) camilerde yardım topladığı ortaya çıktı.

Din ve dindarlar konusundaki açıklamaları değerlerine bağlı pek çok insanı rencide eden ÇEV üyelerinin Cami'de namaz kılmaya gelen vatandaşlardan yardım talebinde bulunması farklı şekillerde yorumlandı. Bunlardan biri ÇEV'in kendisini "Çağdaş" olarak tanımlayan kesimlerden destek bulmayınca rotayı hayır yapma konusundaki duyarlılığı herkesçe mâlum dindar insanların toplandığı ortamlara çevirdiği şeklinde. Bir başka yorum ise ÇEV yönetcilierinin değerlerine bağlı insanları 'kolay kandırılabilir kişiler' olarak görüp, onlardan aldıkları yardımlarla yine onlar aleyhine kampanyalar yürütebileceklerine inandıkları yönünde. 

kaynak:http://www.samanyoluhaber.com/haber-87184.html 

Ses Etme Hallederiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    içinde çağdaş kelimesi geçen vakıflara oldum olası kılımdır. amaçları toplumu çağdaşlaştırmakmış. siee ordan siz kimsiniz bi avuç dangalak toplumu kafanıza göre çağdaşlaştıracak. çağdaşlaşmanın yolu dinin toplumdan sekülüre edilmesiyle mümkünmüş. anıtkabir kabeden daha kutsalmış vs vs vs vs vs böyle şeyler işte çokta itibar etmemek gerek

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

jannissary bunu yazdı:
    -----------------------------
    anıtkabir kabeden daha kutsalmış vs vs vs vs vs böyle şeyler işte çokta itibar etmemek gerek

niye bi şüphen mi var? 

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    kafkafkaf bunu yazdı:

jannissary bunu yazdı:
    anıtkabir kabeden daha kutsalmış vs vs vs vs vs böyle şeyler işte çokta itibar etmemek gerek

niye bi şüphen mi var? 

yoo şüphelerim yok çünkü kabe bana göre daha kutsal... hayatımda önemli olan "din" kavramının ,inancımın merkezi.. anıtkabir'de yaşadğm ülkenin kurucusunun yattığı anıt mezar o yüzden değerli ama kabe kadar değil inanç ve bakış açısı meselesi anlıyacağn. ama bu lafı diyen adam add yönetim kurulundaki bi vatandaşdı beyanında "anıtkabir kabeden daha kutsaldır,bizim gitmemiz gereken yer kabe değil anıtkabirdir" diyordu tapınmak için kabeye gerek yok bize anıtkabir yeter diyen adamlardan . böyle bi zihniyette olmadğmı vurgulamaya çalışıyorum umarım anlamışsındır?

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    kafkafkaf bunu yazdı:

jannissary bunu yazdı:

niye bi şüphen mi var?

Orası tapınak değil bir anıt. Ülkü ocaklarında çok dolduruşa gelmişsin galiba. Atatürk'ün emanet ettiği zihniyete bak he allahm ya :D Bahsettiğiniz çağdaşlık buysa ben yobazın tekiyim aq

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inSanDeiL
    inSanDeiL's avatar
    Erkek
    kafkafkaf bunu yazdı:

jannissary bunu yazdı:

niye bi şüphen mi var? 

Yeni din çıkarıyorsun sanırım.Kitabı kim yazıyor ? Senmi yazcan ? Peki Atam ne olacak ? Tanrımı elçisimi ?

Saçmalıyorsun be adam saçmalıyorsun! Ataya düpedüz hakarettir bu.Şerefli ol!

Derken qüne$ doqdu ufku çizen kahve renqi daqLarın ardından,ve Senin ßa$ın omZumda!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    Thelordmax bunu yazdı:
    kafkafkaf bunu yazdı:

jannissary bunu yazdı:

niye bi şüphen mi var?

Orası tapınak değil bir anıt. Ülkü ocaklarında çok dolduruşa gelmişsin galiba. Atatürk'ün emanet ettiği zihniyete bak he allahm ya :D Bahsettiğiniz çağdaşlık buysa ben yobazın tekiyim aq :D

yok abisi komünist o=) küfür ediyor bana komüncüklere biş dedimmi=)

bu arada dediğimi 2 cümleyle özetlemiş arkadaş kendisine teşekkür eder sağlam bi profil yorumunu hediye ederim=)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

harbi soyluyorum yine ban katliami yapacagim

kardesim kim dedi sana kabe ile anitkabiri karsilastir diye

birde din ile ilgili yazanlari provakorlukle suclarsiniz.

acmayin boyle konular. samanyolu haber in ne amacla yazdigi zaten malum, adamlarin isi gucu ortaligi karistirmak.

sizde bunlarin ekmegine yag surmeyin

jerr ben biliyorum senin cagdaslik kelimesinden ne anladigini ve neden kil oldugunu, cagdaslik denilicne kicini basini acmak anliyorsunuz,

her gordugu sakalliyi dedeniz sanirsiniz, her basi kolu acigi oruspu sanirsiniz 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 1101 Toplam Mesaj: 8