Çakma Face

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

merhaba arkadaşlar elinde daha önce açıp şuan kullanmadığı bayan yada erkek isminde face hesabı olan varmı?

olan pm atabilirmi max 2 saatlik lasım

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Kanka mailim var, onun adına açabilirsin?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

Valla bende bi face var pkk lilari ekleyip ana baci soy sop sovuyorum bundanda zevk aliyorum once sohbet edip sonra analarini sikiyorum bu okula ait face. Ama belki ip den takip ediliyodur diye dondurmustum. Sifrelerini bulursam istersen yarin verebilirim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paparozzi
    paparozzi's avatar
    Erkek

son durum nedir, bulundu mu?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

malesef henüz bulunamadı kanka bi iki aylık lasım yeni olmıycak

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek
    Rmk bunu yazdı

malesef henüz bulunamadı kanka bi iki aylık lasım yeni olmıycak

Once d'en acilmis fakat hic arkadasi yok olur dersen bakabilirim hemen.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

pm attım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

eyv hocam tşk ettim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paparozzi
    paparozzi's avatar
    Erkek

Ben de pm attım. Galiba birkaç yıllık bir hesap. Hep boyle bırgun için saklamıştım bu hesabı :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

:) hocam sifreyi değiştirdinmi

Toplam Hit: 2469 Toplam Mesaj: 10
face cakma face cakma