Çalar Saat Önerileriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek

Sabahları uyanamama problemim var. Telefonumda 5er dk arayla 3 tane alarm kurmuştum fakat hiçbirini duymadım. Okul varkende duymuyordum fakat problem değildi. O yüzden çalar saat alıcam, önerileriniz bekliyorum.

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

http://www.beceriklialetler.com/store/ProductDetails.aspx?productId=91617 

bunu tavsiye ederim :)) 

buda videosu http://www.youtube.com/watch?v=ZZ_n6WT-1Gs

Orman Mühendisi //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    brK
    brK's avatar
    Erkek

T-box - Kaçanzy - Alarmlı Saat Detay Bilgisi

T-box'tan sabah dehşetine son!

Söyle T-boxsever kaç kez ağzından salyalar akıta akıta, popondan sinekler uçuştura uçuştura uyuyakaldın? Kaç kez "5 dakika daha" deyip 5 saat fazladan horuldadın? Ademoğlu enteresan yaratık. Akşam çalar saatini büyük bir kararlılıkla kurar, sabah görev bilinciyle çalan saati camdan atar, yumruk atar, hiçbir şey yapamasa terlik atar. 

Sabah çalar saat çalar (çalacağı zaten adından belli), o saat 100 kez susturulur, fosur fosur uyumaya devam edilir. Saatler sonra Godzilla dehşetiyle uyanılır. Yeni aya ayak basan, koyun kopyalayan, robot yapan insan canlısı sabah uyanmayı başaramamaktadır. İşte T-box tam bu noktada devreye giriyor ve evrim geçirmiş çalar saat Kaçanzy'i size sunuyır. Siz de beğenmişiniz ki almışınız, bravo çok iyi yapmışsınız. Kaçan kovalanır prensibinden yola çıkan Kaçanzy ezik olmayan ve canını kurtarabilen tek çalar saattir. 

Kendisi bir keçi kadar inatçı, bir Jedi kadar çeviktir. Çaldığı anda topuklayan Kaçanzy'i susturmanın tek yolu o pek kıymetli popoyu kaldırmaktır. İşte halden anlayan teknoloji!

açıklamaya bittim :) cinnet geçirtir bu insana

edit : eğer yapabilirsen böyle birşey harika olur :) garanti uyanırsın

http://www.youtube.com/watch?v=8zEH5GxPNO8&feature=related
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek

benim odamda kaçacak yer bulamayacağı için bu benim işime yaramaz. 

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek

iki adet 140 dB hoparlör...

http://www.youtube.com/watch?v=8zEH5GxPNO8&feature=fvw

0 dB İnsan kulağının duyabileceği en düşük ses

30 dB Fısıltı, sessiz konuşma

60 dB Normal konuşma, dikiş makinası, daktilo

90 dB Ağır vasıta trafiği, günlük maksimum insan 8 saat maruz kalmalıdır (insanların % 90′nını korur)

100 dB Elektrikli testere, asfalt delme makinası, (korunmasız olarak günde iki saat maruz kalınabilinir)

115 dB Yüksek sesli roket veya rock konserleri (günde maksimum 15 dakika maruz kalınabilir)

140 dB Silah sesi, jet motoru, (korunmasız kulaklarda ağrı oluşturur. Kulak korunmadan bu sese izin verilmemelidir)

Teyzesi defterdar olan fayton ile damda dolaşır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

sessiz çalar saat icat etmek lazım sadece uyanacak kişi duyacak

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

sessiz çalar saat icat etmek lazım sadece uyanacak kişi duyacak

Kendını elektrık akımına baglayacıksın devreyıde digital alarmlı bır saatın hoparlor baglantılarına baglyacaksın.Kesın uyanırsın hem sessız hemde etkılı.

Benımde uyananama gıbı bır problemım var.

İpod nanom vardı baglıyordum creative 5 +1 e tum mahalleyle bırlıkte kalkyordum.

İpod touch aldım program yuklemeden sıkten sıkten seslerle zor uyanıyordum bi tane yazılım yukledım sabahın korunde metal dır rock tır calıyor sıkıysa kalkma.

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebmarteu
    ebmarteu's avatar
    Erkek

Iste hocam, sana en iyi Calar Saat SONIC BOMB'u gururla sunuyorum. 

Not: Kalbi olanlar icin sakincali...

Sol tarafta gormus oldugunuz zimbiritiyi alarminizi kurduktan sonra yastiginizin altina koyuyorsunuz ve alarm calinca iste o an; yer yerinden oynuyo :D yiyiorsa uyanma! Aninda gozler firildak gibi aciliyo Sakin soldaki zimbirtida cok yuksek derecede titresim var. yatagi salliyor resmen

siparisi gittigidiyordan veya ebaydan vermen mumkun

**EbMaRtEu**
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kelomar
    kelomar's avatar
    Erkek

ebmarteu bunu yazdı:

Iste hocam, sana en iyi Calar Saat SONIC BOMB'u gururla sunuyorum. 

Not: Kalbi olanlar icin sakincali...

Sol tarafta gormus oldugunuz zimbiritiyi alarminizi kurduktan sonra yastiginizin altina koyuyorsunuz ve alarm calinca iste o an; yer yerinden oynuyo :D yiyiorsa uyanma! Aninda gozler firildak gibi aciliyo Sakin soldaki zimbirtida cok yuksek derecede titresim var. yatagi salliyor resmen

siparisi gittigidiyordan veya ebaydan vermen mumkun

hocam gittigidiyorda yok ben bunu almak istiyorum napmam gerek :)

Toplam Hit: 4037 Toplam Mesaj: 9