folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Call Of Duty 2 Steam Online Oynamak İçin

Call Of Duty 2 Steam Online Oynamak İçin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Merhabalar Cod 2 yi 49 tl karşılığında steamden satın aldığımız zaman steam arkadaşları ile kolayca bir sorun yaşamadan yani server kurma ip sabitleme gibi işler ile uğraşmadan doğruca 4-5 kişi tunus haritasında vs atıp veya karşılıklı oynayabiliyor muyuz ? Ona göre toplu olarak satın alacağız da tecrübesi olan için sormak istedim.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Steam'dan alırsanız oynarsınız hocam. Sonuçta crack'li oyun almıyosunuz.

Orjinal almış oluyorsunuz. Biz bir haftadır falan age of empires oynuyoruz bu şekilde.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyyldrm
    mkyyldrm's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

Orjinal almış oluyorsunuz. Biz bir haftadır falan age of empires oynuyoruz bu şekilde.

Hocam steamden age of 3 alacağım ama kendi skalasına göre 60TL biraz fazla gibi geldi. Herhangi bir kod yada başka biryerden alıp steme işleme gibi bir şansımız var mı?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baracuda81
    baracuda81's avatar
    Erkek

15 yıllık oyuna 49 TL fazla bence

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

biz de aoe 2 den terfi edelim dedik

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayForFree
    PlayForFree's avatar
    Erkek

Ben de o niyetle aldım lakin kıvıramadık o işi, genelde boş bi sw 'a girip oynuyoruz çok oynayanda yok zaten oyunu. (sw ipsini arkadaşına paylaşıp)

profesyonel kahveci?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    PlayForFree bunu yazdı

Ben de o niyetle aldım lakin kıvıramadık o işi, genelde boş bi sw 'a girip oynuyoruz çok oynayanda yok zaten oyunu. (sw ipsini arkadaşına paylaşıp)

anladım işte sw yi biz kuramıyor muyuz acaba para verip orijinal alınca sorun çıksın istemiyoruz açıkçası

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayForFree
    PlayForFree's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    PlayForFree bunu yazdı

anladım işte sw yi biz kuramıyor muyuz acaba para verip orijinal alınca sorun çıksın istemiyoruz açıkçası

bulamadık hocam bız cok da kurcalamadık açıkcası steam id pass verebılırım veya alırsın denersın 2 saat oynamazsın ıade edersın 

profesyonel kahveci?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek

hocam sanirum steam server saglamiyor cod 2 icin. biz de zamaninda denedik mecbur parasini verip server satin almak zorunda kaldik

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    PlayForFree bunu yazdı
    rapidhacker550 bunu yazdı
    PlayForFree bunu yazdı

bulamadık hocam bız cok da kurcalamadık açıkcası steam id pass verebılırım veya alırsın denersın 2 saat oynamazsın ıade edersın 

Allah allah hocam şimdi biz gittik 49 tl ye diyelim satın aldık ve multiplayer olmuyor ha. 

emin miyiz ? bana çok saçma geldi ya youtube'da var bir sürü insan ama hep giriş yapıp oynuyorlar dediğini gibi sanırım :(

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akifoloji
    akifoloji's avatar
    Erkek

Ben steamdan bir hevesle almıştım internet cafedeki gibi oynarım multiplayer diye. Ya ben beceremedim ya da w10da multiplayer hata veriyor. Geri iade etmiştim.

Toplam Hit: 957 Toplam Mesaj: 11
cod 2 online oynama