folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Call Of Duty: World At War Yardım

Call Of Duty: World At War Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokhan27
    gokhan27's avatar
    Erkek
    arkadaşlar oyunun 10. bolumunde falan  selalelı yerınde kaldım gecemıyorum orda parasutle atılan birseyler var onların yanına gıdıyorum 5 e basdıyor bombayı koyuyorum patlatıyorum ama o sarı sey gene duruyor gıtmıyor boılumdekı herkesı oldurdum gene gecemıyorum bı tahta kapıya gelıyor oyle beklıyor bunlar nasıl patlatılacak bıtıren varsayardım edebılırmı?

imzam yok barnak bassam
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    aynısında bende takıldım..

peder 3 gün ugrastı geçti ama nasıl geçtiğini o da bilmiyor :D:D

[22817//kaanabak]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek
    acaba oyunda bug olabilir mi ? sanmıorum ama eger patlatınca sarı şey gitmiosa bunun bi acıklaması olmalı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omerta
    omerta's avatar
    Erkek
    o bombalardan sende oluor zaten.onları bunker lerden içeri atıp patlatıcaksın.6 ile atıyodun sanırım.bunker ( içerden makineli ile ateş ettikleri beton yapı ) o bombdanda bittikçe oraya gidip alıyosun okeymi? ;)

omerta:(mafyanın suskunluk yasası)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

up :|

su hata nedir ??
    DirectX encountered an unrecoverable error.Check the readme for possible solutions.

directx 'im  9,0c
     oyunun ortasında pat diye cıkıyor ve atıyor :|

editcan :  ekran kartınıda güncelledim en son 2006 da güncellenmiş 2008 oldu cod5 de oldu :)

(:
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    o parasutle atılmış şeyler senin cephane alman için :) sen sanırım bunker felan patlatıcaktın yada ucak savar emin degilim:D

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yok emre abi o bölüm baska bölüm. sniperla tam cephane alırken askerinin birinin kafası uçuyor sen o bölümü söylüyorsun sanırsam..

2.post da da dediğim gibii o bölümü peder geçti nasıl geçtiğini o da bilmiyor :D

[22817//kaanabak]
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReD__DRaGoN
    ReD__DRaGoN's avatar
    Erkek
    omerta nın dediği doğru o sarı şey bomba onu alıp yan tarafta makinalı tüfekle seni taradıkları yeri patlayacan bombaları küçük deliklerden at ve patlat
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek

gokhan27 bunu yazdı:
    -----------------------------
    arkadaşlar oyunun 10. bolumunde falan  selalelı yerınde kaldım gecemıyorum orda parasutle atılan birseyler var onların yanına gıdıyorum 5 e basdıyor bombayı koyuyorum patlatıyorum ama o sarı sey gene duruyor gıtmıyor boılumdekı herkesı oldurdum gene gecemıyorum bı tahta kapıya gelıyor oyle beklıyor bunlar nasıl patlatılacak bıtıren varsayardım edebılırmı?
    -----------------------------

o Tahta kapıyı patlatıyon yanlıs hatırlamıyorsam :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    2 günde bitirdim oyunu.
    O bölümde bombaları içeri atıp makinaları patlatmak gerekiyor eğer bomba bittiyse haritada geriye gidip bomba cephanesi alınabiliyor.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    ben 11 de başaldm sabaha karşı 4 te bitirdim orada bende 5-6 dk takılmıştm oradan alıyon satchelleri gidiyon beton şeylerin içine atıp patlatıyon öyle 3 tane wr cephane onlar :D zommodda 2 kişi 21 round yaptık :D
Toplam Hit: 4447 Toplam Mesaj: 11