Call Of Duty Zombie...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanc
    kivanc's avatar
    Erkek

Arkadaşlar oyunu bitirdim.zombi diye bi bölüm çıktı.sırayla zombiler geliyor hani;parayla falan kutu açıyorsunuz şansınıza artık silah geliyor.ben orda 10. bölümü gördüm. daha öteye gidemedim.  daha fazla geçen var mı?   (bide oynarken tırsan var mı ?)   

dolmuşta para uzatmamak için ölü taklidi yaptım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

cal of duty nin hangi serisiymiş bu ben nerdeyse hepsini oynadım bir tane vardır hatırlamıyorum o bölümü

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

EnerJiC bunu yazdı:
    -----------------------------

cal of duty nin hangi serisiymiş bu ben nerdeyse hepsini oynadım bir tane vardır hatırlamıyorum o bölümü

-----------------------------

cod 7.

black ops

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanc
    kivanc's avatar
    Erkek

Call of Duty- world at war.     bu oyunu bitirince istediğiniz bir bölümden başlayabiliyorsunuz yaa işte en sondaki bölüm Nazi's. zombili.. blackops da da var.ama bu o değil!!

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

oha 10 u tek başına nasıl gördün laağn bikaç ay oldu oynayalı ama 5. mi 6. bölümde mi ne kalmıştım teleportu açıyordum sonra golum tarzı şeyler geliyordu inletiyordu.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanc
    kivanc's avatar
    Erkek

wallaha billaha 10'a geldim bugün.zombiler 7. bölümde koşarak geliyordu 9. ve 10.bölümlerde ise Usein Bolt gibi mubarek hepsi.100metreyi 8sn de falan alıyor. şimdi tekrar deniyecem.gece gece korkmam inşalah :DD

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

bir ara arklarla 4kişi baya bi oynamıştık nazi haritasını

36ya filan gelmiştik de sonra ben bıraktım oyunu 48 filan görmüş galiba daha sonradan benim takım

bir daha dönüş yapayım dedim hama yeni harita filan galmişti pek sarmadı beni ilk heyacanı yaşatamadı.

Ama gerçekten zevklidir bide arkadaşlarınızla gece muhabbet ede ede oynarsanız acayip zevkli oluyor.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanc
    kivanc's avatar
    Erkek

arkadaşlarla oynaması daha süper oluyor hocam dediğin doğru.ama eşşek kadar olduk hepimiz. nerdeee eski arkadaşlar..

Toplam Hit: 1219 Toplam Mesaj: 8