folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Cambly'de Hayırlı Bir İş Var

Cambly'de Hayırlı Bir İş Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hector611990
    hector611990's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

aşağıda linkte izleyeceğiniz kişi diyarbakırlı, hastalığı dolayısiyle okula gidememiş, yurt dışında tedavi olabilirim umuduyla hastalığımı yabancı doktorlara anlatmam gerekir düşüncesiyle ingilizce öğrenmek isteyen bir kardeşimiz. bu videoda cambly deki hocaya durumu detaylıca anlatıyor. benim sizlerden isteğim cambly ye bu kardeşimizin videosunun altındaki link ile üye olmanız bu sayede oda ücretsiz dakika kazanabilir. kendiniz çevreniz vs yardımınız dokunursa çok iyi olur.

imkanı olan irtibata geçip yardım ederse dahada güzel olur. 

https://www.youtube.com/watch?v=PKpLST0flRo&feature=youtu.be

Bu arada arkadaşı tanımam etmem. Cambly ile ilgili araştırma yaparken önüme düştü paylaşmak istedim.

- - -
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

Aga direkt adama yardım etmek daha mantıklı değil mi hem hasta da cambly kullanmadan cambly'e neden para kazandırıyoruz. Sonuçta cambly kazancından bir kısmını hastalığı için kullanmıycak. Yani ilk okumamda aklıma bu yöntem daha mantıklı geldi

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hector611990
    hector611990's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı

Aga direkt adama yardım etmek daha mantıklı değil mi hem hasta da cambly kullanmadan cambly'e neden para kazandırıyoruz. Sonuçta cambly kazancından bir kısmını hastalığı için kullanmıycak. Yani ilk okumamda aklıma bu yöntem daha mantıklı geldi

kendisi ile iletişime geçmedim. yardım kabul eder etmez bilemem. dediğin mantıklı diyarbakırlı arkadaş varsa yardım ayarlanıp kendisine iletilebilir. benim gayem hiçbirşey yapamıyorsak birileri cambly'yi kullanacaktırda bu arakdaşın kodu ile kullansın en azından buda bir damla olur.

- - -
Toplam Hit: 923 Toplam Mesaj: 3
cambly