folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çanakkale Savaşı Öncesi Bayram Namazı

Çanakkale Savaşı Öncesi Bayram Namazı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FISTIK
    FISTIK's avatar
    Dişi
    Şu an burdaki askerlerimiz sayesinde istanbulda rahat rahat oturuyoruz..

Lütfen hepsini saygı ile analım..

Attached thumbnail(s)
    Resim%20Eki

Her vazgeçiş, bir kaybediştir..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nukeshore
    nukeshore's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

evet onların sayesinde TURKİYE de yaşıyoruz rahatca (sadece istanbulda deil  :P )

saygıyla anıyoruz... ne dense az... cefasını onlar çekti herşeyin.

011011100111010101101011011001010111001101101000011011110111001001100101
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek

dostlar ii güzelde böyle kuru kuruya anıyoruz demekle olmaz bence.soruyorum:::

hangimiz bir bayram tatilinde Çanakkale'ye gidip şehitliklere uğrayıp bir fatiha okuduk.yada o mübarek insanların vurulup şehit düştükleri yerleri ziyaret ettik.yıllık izinlerimizin bir kısmını yada tamamını Çanakkale'yi ziyaret etmekle geçirdik.

bence abdest alınmadan gezilmemesi gereken yere gidin o ruhu hissedin.anzaklar her yıl km lerce uzak ülkelerinden atalarını anmaya geliyorlar biz ne yapıyoruz.250 bin askerimizin kefensiz yattığı topraklara önem vermiyoruz.Şehitler anıtı 1-2 yıl önce tamamlandı.ondan öncesi inşaat halindeydi yani tam anlamıyla bir utanç tablosu.

Bana göre Çanakkale Kabe den sonra en mübarek yer.Bizim atalarımız yatıyor orada önce bunu düşünün .dedelerimiz ninelerimiz....hepsi ne için canını feda etmiş.bizim için tabi.

Bunları düşünen Türkoğlu vatanını 3-5 çapulcuya bırakmaz.

Japonlar ilkokul çağındaki çocuklarını ülkeleri için daha iyi işler yapması için Hiroşima ya götürürler.sonrada teknolojinin en son haddine kadar kullanıldığı yerlere.ve derlerki:

Ülkeniz için çalışırsanız bu teknoloji gelişerek varolacak.ama çalışmazsanız işte hiroşima...

yanlış bilmiyorsam hiroşima da 50 bin civarı masum ölmüştü.bizdeyse 250 bin.örneklten yola çıkarsak 5 katı etki yaratır gelişen nesilde.

tabi bunlar benim düşüncelerim.

El Yumruğu Yemeyen Kendi Yumruğunu Balyoz Sanarmış.By_Medcezir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hepsinin topragı bol olsun ALLAH yerlerini vennet etsin.....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aacemmi
    aacemmi's avatar
    Erkek

kabirlerini ziyaret etmedim ama her sene evimde kur'an okuturum. okuyan hoca okuduğu kuranı Hz. Muhammet(SAV) efendimizin, o an evde olan, kuranı duyan herkesin, ve bize bu vatanı hediye eden aziz şehitlerimizin ruhuna armağan ediyor.

hepiniz yapmalısınız

Yol uzun olabilir. Önemli olan yolun neresinde olduğumuzdur
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Çinde ilkokul çocuklarına Çinin kurtuluşuna ışık olan önderler konusunda Mustafa Kemal okutulurken bizim meb Atatürkü kaldırmaya çalışıyor.....İÇİMDEN GELDİ...KAhrolsun ümmet yaşasın MİLLET....

Millet olmak çok önemli ...hala içimizde ümmetler var ?

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    bu topraklarda yaşayan her ırktan oraya giden her şehidin yeri cenettir merak etmeyin. şehitlik herkesin eline geçmez...

kendinize ayığ olunuz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    hepsinin toprağı bol, mekanı cennet olsun! Allah razı olsun  

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    localhost
    localhost's avatar
    Erkek

Tüm şehitlerin ruhu şad olsun!

Birde bir konuda görüş bildirmek istiyorum. Kaçak satılan herşeye karşı olalım. Çünkü korsan satılan herşey, elde edilen paralar bölücülerin eline gidiyor. Rüşver olsun, korsan olsun kendi elimizle bölücüleri beslemiyelim. 5 liralık indirim diye devletimize vericeğimiz o parayı bölücülere vermiyelim.

Saygılar !

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek

Arkadaşlar be şunu derim eğer imkanınız varsa gidin atalarınızı ziyaret edin vede torunluk görevinizi bir nebzede olsa yerine getirin ben şunu söyleyim 2005 mayıs sonunda ben gittim vede benim gibi bi çok insan okul turları dersane turları gelmişti vede bi kitap yazarı bize rehberlik etmişti düşünün bundan 80-90 yıl önce yaşanılarn şeyleri sanki hala yaşanıyo gibi çanakkale durgun sessiz suskun insan görünce vede rehber sizlere orda yaşanılan hikayeleri  anlatınca ağlamamak için kendinizi zor tutuyorsunuz her yerde yaşanılan olaylar gerçekten çok üzücü vede orda artık göz yanılmasımı diyim başka bişeymi acayiplikler görüyosunuz ben çanakkaleye gece girerken yol kıyısında 3 asker görmüştüm halbuki hava karardıktan sonra askerlerin tümenden çıkması yasak sonra 5-6 sn sonra arkaya baktıgımda asker falan yoktu sonra bomba sırtı vede conk bayırında sanki toprak altımdan kayıyomuş gibiydi resmen hareket ediyodu ben Ankara'ya gelince sordum gerçekten orda ki yatırlar sayesinde bu tip şeyler olabiliyomuş derimki benim dedelerim oldugu kadar sizinde dedeleriniz şehit düşmüştür ben 2 tane buldum mezarını (büyük dedelerimin)

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

ben gittim çok güzel bir atmosfer yağmur yağdığı zaman şehitlikler kan kokuyor...

Hoop.
Toplam Hit: 1894 Toplam Mesaj: 11