Canik Başarı Üni. Hk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Hocalar şu resmi sayfalarında bilgisayar müh. var gözüküyor üni. de: http://www.canik.bel.tr/projedetay.asp?id=15309

ancak puanlamalara falan baktım bil. müh. yok gözüküyor. Benim için çok önemli. Acaba bilen birileri var mı? Yeni bir üni. sonuçta. Belki bu sene veya önümüzdeki sene açılacaktır bilen birileri var mı? 

Dipnot: Üni. mail attım bana dönen olmadı 4 gündür.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

hocam akademik kadrosuna bir bak prof. kaç tane doç. kaç tane 
    araştırma görevlisi, yar. doç. doluysa kalitesi düşük bir üniversitedir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirri
    sirri's avatar
    Erkek

şu sıralarda cemaatin okuluna gitmek akıl karı değil. cemaat sempatizanı olarak söylüyorum

edit:imla

sirri tarafından 29/Tem/14 01:32 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Edit: yanlış biliyormuşum. 

heza tarafından 29/Tem/14 02:16 tarihinde düzenlenmiştir

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    heza bunu yazdı
    Resmi sayfa dediğin belediyenin sayfası üniversitelerin web siteleri edu.tr ile biter. Ayrıca dediğin uni sosyal bilimler üzerine yani mühendislik bölümleri yok. Nereden biliyorum çünkü Samsunluyum. kendi sitesi www.basari.edu.tr

yanlısın var hocam.

http://mmf.basari.edu.tr/

ama bilgisayar mühendisligi görünmüyor evet. ya maile cevap gelmesini bekleyeceksin, ya persembe günü okulu arayacaksın ya da ösym kılavuzuna bakacaksın ama kılavuza fazla güvenmemek lazım.

%1 ihtimal de olsa ek tercihlerde yeni acılan bölümlerin varlıgına sahit oldum 4 sene önce.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı
    heza bunu yazdı
    Resmi sayfa dediğin belediyenin sayfası üniversitelerin web siteleri edu.tr ile biter. Ayrıca dediğin uni sosyal bilimler üzerine yani mühendislik bölümleri yok. Nereden biliyorum çünkü Samsunluyum. kendi sitesi www.basari.edu.tr

yanlısın var hocam.

ama bilgisayar mühendisligi görünmüyor evet. ya maile cevap gelmesini bekleyeceksin, ya persembe günü okulu arayacaksın ya da ösym kılavuzuna bakacaksın ama kılavuza fazla güvenmemek lazım.

%1 ihtimal de olsa ek tercihlerde yeni acılan bölümlerin varlıgına sahit oldum 4 sene önce.

Vayyyt açılırken sosyal bilimler üzerine diye reklam yapmışlardı öğrenci çekemeyince demek ki. Şu an bayt ile bağlandığımdan giremedim sitelerine. Neyse o zaman yanlış biliyormuşum. 

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı
    heza bunu yazdı

yanlısın var hocam.

hocam ben önümüzdeki sene gidicem zaten lys ye girmedim işte inş. açılır ya. arayacağım adamlarıda tel den. neyse sağol. bu ek tercih mevzu nedir yanlız onu anlamadım bende? arkadaşlarda dedide yeni üni. ek tercihle alıyorlar falan?

@akmarky sirri hocalar gitmek için çok özel sebebim var. Şöyle söylüyüm bilkent tam burslu gelse bile burayı ilk tercihe yazarım. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

azimle bu bölümü de açtırtırsın sanırım sen :D

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    TheKorsans bunu yazdı

azimle bu bölümü de açtırtırsın sanırım sen :D

sus tamam fazla şey yapma :D konu gizli değil :D 

robinsona söylüyümde parası neyse versin açtıralım bölümü :D 

Toplam Hit: 716 Toplam Mesaj: 9