folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cankurtaranlık Sertifikası

Cankurtaranlık Sertifikası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nos18
    nos18's avatar
    Erkek

ii geceler hocalar başlık malum amaç sertifikayı almak gerken koşullar hayli hayli tutuyor..

hatta kursa gitmeme bile gerek yok ilk yardım zaten biliyorum (okuldan dolayı)

sertifikayı alabilecegim izmir ve manisa çevresi kurumlar kuruluşlar neler bunları acil öğrenmem lazım. saygılar..

Parayla saadet olur, ayse olur, fatma olur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nos18
    nos18's avatar
    Erkek

yokmu hocam yardım edebilecek biri

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Sertifikayı al askerde rahat edersin :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

bastan soyleyim bu konuyu görünce arastırdım.bayağı bir şeyler öğrendim :) ben cok sevmeye basladım.kurslara başlamayı düşünüyorum.

amacın sadece cankurtaranlık sertifikası almaksa eğer, bunu rahatlıkla yapabilirsin.ama bu su altı dalgıçlık alanında kendini yetiştirmek istiyorsan ya da obi olarak devam etmek istiyorsan hocam, çok yol almak lazım bir de maddi durumun biraz yuksek olmalı :)

sevip sevemeyeceğin sana bağlı.bir defa temel dalgıçlık kursu alıp, ortamın ve gidilen yerlerin etkisinden kurtulamayıp, ciddi ciddi uzmanlaşan insanlar da çok.mükemmel bi ortamın olur.çok sevebilirsin.deniz canlıları , kameralar, gidecegin yerlerin guzellikleri... :)

hayatını yaşayabilirsin hocam.

ilerisi için ne gibi getirisi olur onu bilemem çalıştıgın sektorlere gore degisiklik arzeder.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nos18
    nos18's avatar
    Erkek

murathan bunu yazdı:
    -----------------------------

bastan soyleyim bu konuyu görünce arastırdım.bayağı bir şeyler öğrendim :) ben cok sevmeye basladım.kurslara başlamayı düşünüyorum.

amacın sadece cankurtaranlık sertifikası almaksa eğer, bunu rahatlıkla yapabilirsin.ama bu su altı dalgıçlık alanında kendini yetiştirmek istiyorsan ya da obi olarak devam etmek istiyorsan hocam, çok yol almak lazım bir de maddi durumun biraz yuksek olmalı :)

sevip sevemeyeceğin sana bağlı.bir defa temel dalgıçlık kursu alıp, ortamın ve gidilen yerlerin etkisinden kurtulamayıp, ciddi ciddi uzmanlaşan insanlar da çok.mükemmel bi ortamın olur.çok sevebilirsin.deniz canlıları , kameralar, gidecegin yerlerin guzellikleri... :)

hayatını yaşayabilirsin hocam.

ilerisi için ne gibi getirisi olur onu bilemem çalıştıgın sektorlere gore degisiklik arzeder.

-----------------------------

yok hocam dalgıçlık ayrı bir olay ve dediğin gibi malzemeler falan da fiyat oldukçe yükseliyor

bana şu an cankurtaranlık sertifikası lazım bronz. sonra gümüşe flan çevirebilirim ancak alacak yer bulamadım

bu konuda araştırmalarım sürüyor :) özellikle dediğim gibi manisa izmir çevresi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek

bende istiyorum hem beleş para var yazları :D Arkadaş var yüzücü adama sordum yok sen yapamazsın filan dedi yıktı hayallerimi :| bi yerleri kalkıkta 

Toplam Hit: 1603 Toplam Mesaj: 6