Canon 1000D Hakkındaki Görüşleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    self
    self's avatar
    Erkek

evet muritler fotorafcılıga ilgim vardı biraz kompak bi makina aldım fujifilm hd2800 400 tl ye ögreneyim diye baya bi sevdirdi bana heveslendirdi almadan önce bayada bu modeli met etmişlerdi işi cok azda olsa ögrenince 200 liralık bi canon marka fotoraf makinasının daha ii resim cektigini gördüm her neyse

şimdi bi slr almak istiyorum bütcem 700-750 lira bu paralara 2. el 1000d ler var fakar araştırır ken bu makınanın 5 para etmeyecegini söyleyen  slr nin en dandigi oldugunu söyleyen eleştiriler gördüm

kompak olarak xsus20 ve xsus30 modellerin bile bu makinayı büyük farkla ezdigini söylüyolar

gercekten fotorafcılıktan anlayan yardımcı olabilirmi bana iş yaparmı bu makina

@mod:büyük harf başlık yasak...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

o oaraya git ikinci el az kullanılmış pentax k-x al 18 55 de yanında vermeleri lazım o fiyata 

dediğim makina seni yıllarca götürür hem acemiliğini atarsın hem de profesyonel oldukdan sonra devam edersin eğer profesyonel çekim amacın var ise. Hadi kolay gelsin,

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

giriş için uygun , devamı için amatör  internetteki 1000D açıklaması budur :)

550EOS um bekle beni :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yokumben
    yokumben's avatar
    Erkek
    NikonD3100ü önerırım. 2.elini bulursan al bence . Tam pro.

Çeker-Çizer-Söver
Toplam Hit: 1251 Toplam Mesaj: 4