folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Carl Panzram [Seri Katil Biyografisi]

Carl Panzram [Seri Katil Biyografisi]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mythbusters
    Mythbusters's avatar
    Erkek

"Keske tüm insanligin tek bir boynu olsaydi ve o da benim elimde olsaydi"
    “Bütün bunlarin hiçbiri için en ufak bir pismanlik ve üzüntü duymuyorum”
    “Biraz düsünmek için bir kenara oturmustum. Orada otururken 11 ya da 12 yasinda bir çocuk geldi. Bir seyler ariyordu. Buldu da. Onu birkaç yüz metre uzaklikta bir tas ocagina götürdüm. Onu orada biraktim, ama önce tecavüz ettim, sonra da öldürdüm. Onu biraktigim sirada beyni kulaklarindan çikiyordu ve asla bundan daha ölü olamazdi.”

13 yaşında 4 serserinin tecavüzüne uğradım ben artık nefret ve kin doluyum....

carl panzram

1920’lerin sonlarindaki son hapis cezasi sirasinda, isledigi 21 cinayeti, sayisiz agir suçu ve binden fazla fiili Livatayi itiraf etmistir.
    Ilk cezasini sarhosluk ve asayisi bozmasi sebebiyle 8 yasindayken aldi. 11 yasindayken bir dizi hirsizlik nedeniyle Islahevine konuldu. Burada geçirdigi süre içinde binalardan birini yakarak, Yüzbin dolarlik bir hasara sebebiyet verdi. 1904 yilinda 13 yasindayken suç islemek hakkinda genis bilgi birikimine sahip olarak buradan çikti.
    Annesinin gözetimi altinda kalmasi sartiyla saliverilmisti. Ancak o bu duruma uzun süre katlanamadi ve evden kaçti. Bir trenin vagonunda dört iri yari serserinin toplu tecavüzüne ugradi. Bu olay ona yeni bir sey ögretmisti. Güç ve kudret her seyi dogru kilar.
    16 yasindayken Orduya katildi. Ancak askeri disiplin ona göre degildi. Askeri Mahkemeye verildi ve 3 yila mahkum oldu.
    Serbest birakilmasindan sonra son derece vahsi ve çarpici Suç Kariyerine baslangiç yapti. Dünya turuna çikti. Avrupa, Afrika, Güney Amerika’yi dolastiktan sonra tekrar ABD’ye döndü. Ardinda bir sürü ceset birakmisti.
    1920’de Panzaram, en kötü söhretli suçunu isledi. Çok karli bir hirsizliktan sonra bir yat satin aldi ve bedava kaçak içki vaadiyle 10 gemiciyi kandirdi. Gemiciler kör kütük sarhos olunca Panzaram hepsine tecavüz etti ve baslarina birer kursun sikarak cesetlerini denize atti.
    Bu olaydan sonra bir ticaret gemisinde tayfa olarak bati Afrika’ya gitti. Timsah avlamak için 8 yerli hamal kiraladi. Afrikalilari öldürüp tecavüz ettikten sonra onlari Timsahlara yedirdi.
    1928 yilinda Amerika’ya döndü, Washington civarinda yaptigi bir dizi hirsizlik olayi nedeniyle tutuklandi ve 20 yil hapse mahkum oldu. Hapishaneye girdiginde, “Beni burada ilk rahatsiz eden adami öldürürüm.”demisti. Bir yil sonra da dedigini çamasirhanenin ustabasinin kafasini parçalayarak yapti. Bu suçtan dolayi Ölüm Cezasina çarptirildi. 5 Eylül 1930 tarihinde asilarak idam edildi.
    Panzaram ölüme bile dilinde küfürle gitmistir. Cellat ilmigi hazirlarken “Çabuk ol Hortumcu piçi, sen aptalca ortalikta dolasirken, ben simdiye kadar bir düzine adami asmistim.” Demistir.
    Hakkinda Kitap:
    Killer, 1970, Thomas Gaddis-Jamer O. Long
    Hakkinda Film:
    Katilin Günlügü

soralım öğrenelim, öğrenelim soralım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Vay psikopat :|

Her Hakkım Saklıdır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Benım anlamadığım bir şey var.Bu memleketde gay mı dolu ?

Çocuk erkek ve 4 serseri ona tecavüz ediyor.Sonra adam öldürdüğü diğer adamlara tecavüz ediyor : |

Ne insanlar var.

Garip ... 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mythbusters
    Mythbusters's avatar
    Erkek

bayzin bunu yazdı:
    -----------------------------

Benım anlamadığım bir şey var.Bu memleketde gay mı dolu ?

Çocuk erkek ve 4 serseri ona tecavüz ediyor.Sonra adam öldürdüğü diğer adamlara tecavüz ediyor : |

Ne insanlar var.

Garip ... 

-----------------------------

hocam doru sölüosun ama serikatilerd cinselik takıntıdır çoğu sırf abazalıktan adam öldürür seri katiler içinde eşcinsel olanlarda vardır ve onlarda kendini tatmin etmek için öldürüp töbe töbe.....

soralım öğrenelim, öğrenelim soralım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m_cey
    m_cey's avatar
    Erkek
    filmini indirip kitabını okumak lazım..gerçi SALO yu izledikten sonra bu film hikaye kalır yanında..

Kuşkudan,karanlıktan çıkıp günün doğuşuna kılıcımı çekip geldim güneşte şarkı söyleyerek. Umudun bittiği kalplerin kırıldığı yere sürdüm atımı: Gazaba,yıkıma ve kızıl bir guruba vardım şimdi!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    way orospu çocuğu vay..

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

Sağlam pisikopatmış :|

Aslında buna kfr etmek bile doru değil ya pisikolopjide hastalık oalrak inceleniyo bu. 

Konumu silenlere inat kürdüm
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    timsahlara da tecavüz edicek mi diye düşünmedim değil şaka bi yana yazık Allah kimseye yaşatmasın
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    habib_mx_tr
    habib_mx_tr's avatar
    Erkek
    hayattan intikam alacam diğe milletin hayatını sikmiş sağlam pisikopatmış

!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

bı an kendinide sikecek sandım :| 

gemideki hamalları bile sikmiş..

nasıl bir mide var :|

böyle bir mide ancak böyle bir pskopatta olur :|  

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
Toplam Hit: 2449 Toplam Mesaj: 10