folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Casper Eaa-89 Driver ? Sorunu

Casper Eaa-89 Driver ? Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar elimde casper  eaa-89 makine var ikinci el aldım 200 tl ye aldığımda windows 7 vardı. çok kasıyordu bende format attım xp s3 kurdum caperin sitesinde eaa adında cihaz modeli bulamadım bir arkadaşa söylemiştim oda tw8 serisi dedi donanımları indirdim ama bir türlü internete bağlanamadım bana internete bağlanmam için gerekli olan driverleri bulmamda yardımcı olursanız sevinirim. 

Emekli
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

baktınız mı bilmiyorum ama bir link buldum.

http://www.trkont.net/casper-nirvana-tw8-eaa89-notebook-driver-download/

edit : linux denediniz mi ?

KotomineKirei tarafından 24/Mar/18 21:44 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Format atmasan D sürücüsüne bak diyecektim. Casper'da fabrika çıkışlı olarak D sürücüsüne Driver Dosyaları diye klasör açıp tek tek Ekran Kartı, Ses Driverı vs vs diye koyuyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

verdiğin ol linkteki adresler calışmıyor...  tw8 drevirleri olmuyor arkadaşlar  casperin sitesinden bütün modellerin sürücülerini tek tek indirdim lan sürücülerini en sonunda tw7 modelinin sürücüsü oldu :)  yaşasın azim duvarı bile deltiriyor :) baba kral aktifim artık  forumda garibanlık ne kadar kötü bir şey ya eski durumum olacaktı millattan kalma pc kullanırmıydım.. 

Emekli
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Laq3sre
    Laq3sre's avatar
    Erkek
    WarHead bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar elimde casper  eaa-89 makine var ikinci el aldım 200 tl ye aldığımda windows 7 vardı. çok kasıyordu bende format attım xp s3 kurdum caperin sitesinde eaa adında cihaz modeli bulamadım bir arkadaşa söylemiştim oda tw8 serisi dedi donanımları indirdim ama bir türlü internete bağlanamadım bana internete bağlanmam için gerekli olan driverleri bulmamda yardımcı olursanız sevinirim. 

Edit: sorununu halletmişsin

Laq3sre tarafından 25/Mar/18 00:09 tarihinde düzenlenmiştir

''Demir tava gelir, Kömür biter... Akıl başa gelir, Ömür biter..."
Toplam Hit: 1678 Toplam Mesaj: 5
driver