folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Casper Notebook Webcam Sorunu (Msn)

Casper Notebook Webcam Sorunu (Msn)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek

Casper marka notebook kullanıyorum core 2.0 4 gb ram vs vs.. Vista Home Basic Sp1 yüklü (orginal)

Msn de webcam açtığımda yaklaşık 2-3 dk sonra görüntüler kaybolup msn bağlantısı kopuyor. Nette baya araştırdım aynı problemlemle karşılaşan çok ancak çözüm yolu yok. Güncel driver denmiş, msn kaldıp tekrar kurmak falan denedim ne yazık ki sonuç alamadım. Konu hakkında bilgisi olanların yardımını rica ediyorum

Solak Cerrah
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek

up

Edit : Format denenmiş çözüm olmamıştır.

Edit : up

Solak Cerrah
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek
    Fikri olanda mı yok?

Solak Cerrah
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek
    up

Solak Cerrah
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thicksinch
    Thicksinch's avatar
    Erkek

daha fazla up lamadan bisey yazim dedim hocam :)

bendede cam sistemi calismiyor msn de. skype da calisiyor ama. 

denemediysen sen de dene baska bi goruntulu grsme prg. da. en azindan donanimsal olmadigini anlarsin sorunun...

Egil! Hicbirsey olmeden yeralti degil!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

hocam xp pide sorun yoktur adım gibi eminim vista yuklediğim butun pc lerın enaz yarısında

buna benzer sorunlar hep oldu vede genel çözüm bios guncellemesi gerekiyor.güncellemelerden sonra

gördümkü kesinlikle çalışıyor sorunda çıkmıyor sonrasındada

mademki türksün systeme göster ürksün
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek
    öncelikle 2-3 dakika sonra bağlantının kopması sistem ile ilgili bir arıza olabilir. Çünkü 2-3 dakika çalışan birşey 2-3 saatte çalışabilir. Eğer camı açar açmaz olsaydı donanımsal birşey diyebilirdik. İlk olarak şöyle birşey deneyebilirsin. Webcamın programını kullanarak camı aç, biraz bekle, görüntü ve internet bağlantısının durumunu kontrol ettir. Eğer webcamın programı yoksa bilgisayarıma girip oradaki video kameradan ulaşabilrsin. Eğer herhangi bir sorun yaşanmıyorsa, alternatif bir messenger programı kullanıp camı orada açtır. amsn programını deneyebilirsin.sonra sonuçlara birlikte bakarız

Biraz bilmek tehlikelidir. Ya derinliklerden iç ya da bilgeliğin tadını tatmaya kalkma! Çünkü sığ sular beyni zehirler, bol sular insanı temizler....-------------------pompey--------
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek

Formattan sonra sorun kendi kendine halloldu arkadaşlar nasıl oldu bende bilmiyorum (: sorun tamamen msn kaynaklı sanırım çünkü sadece msn penceresinde bir süre sonra görüntü kaybolup bağlantı kopuyordu...

Cevap yazıp yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara tek tek teşekkür ediyorum...

Sorunun tekrarlanması halinde sanırım bu kez şansımı w7 de deneyeceğim ((:

Solak Cerrah
Toplam Hit: 3739 Toplam Mesaj: 8