folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Caurum Coin - Türk Girişim Global Hedef | Ödeme Sistemleri

Caurum Coin - Türk Girişim Global Hedef | Ödeme Sistemleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek

site: http://Caurum.org 

Caurum Coin Türkiye'de alanında lider şirket olan PERKON ile işbirliği yapılarak Türk ekip tarafından geliştirilen Global Ölçekte hedefleri olan kripto para projesidir. Geleceğin ödeme sistemi olmayı amaçlayan Caurum alanında lider şirketlerle işbirliği içerisindedir. PERKON, Sibersis ve Karpin ile Barkod, yazarkasa ve pos sistemlerini geliştirecek ve ödemelerin yapılmasının yanında arkaplanda ki muhasebe, stok vb. mekanizmaların entegre bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Sektöre özel cüzdanlar yaratarak cPay ve cPos sistemlerini hayata geçirecektir. Hızlı bir başlangıç yapmak adına en az 1 Türk ve Yabancı borsa ile ön sözleşmeler yapılacaktır görüşmeler devam ediyor. Ekim ayında lansman planımız bulunmaktadır, websitemizden yol haritasına ve whitepaper'a ulaşabilirsiniz. Gelişmelerden haberdar olmak adına sosyal medya hesaplarımızı ve telegram grubumuzu takip edebilirsiniz.

telegram: https://t.me/caurum

Twitter: https://twitter.com/caurumcoin

----------------

Arkadaşlar projeye ekibinde yer almıyorum PR çalışmasında yer alıyorum sadece. Projeyi inceledim ilk izlenim olarak aklıma yattı. Özellikle ortak oldukları firmalar durumun ciddiyetini gösteriyor. Ekip güzel sektörde çalışmaları bulunan insanlar.. Mürit kardeşlerime tavsiyem takip edin, alın demiyorum sadece takip edin ve süreci izleyin kendiniz karar verin.. Umarım başarılı olurlar ülke olarak her zamanki gibi sektörde geç kalmak üzereyiz, başarılı olurlarsa ülkemiz adınada büyük başarı olacak. Yabancı firmalarlada görüşme halindeler ön sözleşmeler yapılmak üzere zaten yapıldıkça duyurulacak.

Not: işbirliği yaptıkları firmaları inceleyin, whitepapera göz atın ve ekibi araştırın.. ben firmaların sitelerinde bulunan adreslerini bile google street view'dan baktım :) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

6 ay veriyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek
    Fatih54 bunu yazdı

6 ay veriyorum.

Sebep ? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

Kazandığı paradan canı sıkılan yazılımcılar kripto para projesine girişiyor. Zibilyon tane proje var baymadı mı artık amk? Realist amaçları olan coinlere para yatırmak lazım. Bende geçen yıl Metal isimli projeyi çok tutardım.

Metal(MTL) nedir şu sitede kısa, fena olmayan bir yazı buldum. https://www.coinolog.com/metal-mtl-nedir/ ama özetlemek gerekirse e-ticaret sitelerinde yani ticarette kullanılmayı hedefleyen erc20 destekli ethereum tokeni. metal vault uygulaması ve e-ticaret siteleri için yaptıkları eklentileri sayesinde, ödeme yapmayı çok kolaylaştırıyordu. 6 ay önce bittrexten delisted edildiğinde zaten düşük olan market hacmi yarıya düştü. hala binance borsasında var. fakat bi bok olmaz bu projeden artık. e-ticaretin şahlandığı şu dönemler gözlerimi baya boyamış.

realist amaçlar derken bir kaç coinden örnek vermek gerekirse;

siacoin(SC) mesela. adamlar merkeziyetsiz bulut depolama çözümü geliştirmişler. 

ethereum(ETH) smart contract ile metal(MTL) gibi tonlarca projeyi başımıza saran, vitalik gibi manyak birinin eseri.

saçmalık olan coinlerden biri olan dogecoin(DOGE). https://knowyourmeme.com/memes/doge şöyle saçma sapan bir akım sonucu ortaya çıkan ve lightcoin çakması olan dogecoin(DOGE) artan market hacmi ile yardımlar ve etkinlikler düzenleyerek bu günlere kadar geldi. http://foundation.dogecoin.com/ şu oluşum sayesinde. bence uzun yıllar sonra çöp olduğunu düşündüğüm bu projelerden eser kalmayacak, biraz daha gerçekçi hedefleri olan coinler piyasaya hükmedecek. Kısa sürede oluşan fiyat dalgalanmaları aşırı ilgiden ibaret bence. facebook gruplarında biraz gezindim de teknoloji özürlüsü olan insanlar 400.000₺ gibi meblağlar yatırmış bekliyorlar. aralarında troll hesap nadir oluyor. olsa olsa yalan söylerler fakat sanmıyorum türkiye dijital para birimlerine avrupadan daha ilgili diye bi haber vardı bi aralar. üni öğrencisiyim ben elime para geçtikçe siacoin, ethereum, bitcoin alıyorum ve bekliyorum artık. diğer projelere para yatırmayı bıraktım çok param da yok zaten çok küçük oyuncuyum ben. tl olarak param eriyeceğine bunlara yatırmak bana mantıklı geliyor.

HACKEROKAN!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Harbi boku çıktı

Yakında

sikcoin amcoin bokcoin osurcoin çıktı diye konu açılırsa şaşırmayın.

Sikke vardı güya haziranda büyük patlama olacaktı ,sonuç içine patladı, haa param bok gibi diyorsanız saçın saçın ama sonra silktiler bizi diye konu açmayın, hatırlıyorumda çiftlikbank mevzusundada demiştik patlayacak diye sonuç ortada,

Bence bu coin-çiftlik- keçi işlerinden silkilenlerin dbsini bulup cennetten tapu satalım kesin alırlar

Aa bak cennetcoinde güzelmiş

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

Harbi boku çıktı

Yakında

sikcoin amcoin bokcoin osurcoin çıktı diye konu açılırsa şaşırmayın.

Sikke vardı güya haziranda büyük patlama olacaktı ,sonuç içine patladı, haa param bok gibi diyorsanız saçın saçın ama sonra silktiler bizi diye konu açmayın, hatırlıyorumda çiftlikbank mevzusundada demiştik patlayacak diye sonuç ortada,

Bence bu coin-çiftlik- keçi işlerinden silkilenlerin dbsini bulup cennetten tapu satalım kesin alırlar

Aa bak cennetcoinde güzelmiş

+1 :)

Birde bunun Türkçe söylenişi nasıl oluyor yahu, "Keyrum" olabilir mi? ben oraya takıldım. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

50 tane coin çıkartacaklarına bitcoindeki hız vb problemleri çözüp nihai ödeme sistemi haline getirsinler. Gerekiyorsa akıllı kontrat özelliğini de getirsinler.

Piyasada 50 tane ödeme işlemi yapabileceğiniz coin oluştu, yarısı batıyor zaten. Bunlar yerine blockchain tabanlı proje yapıp hiç borsa bilmemne ile uğraşmamaları lazım. Buradaki teknloji blockchain. Bitcoin sadece bir kullanım örneği.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

50 tane coin çıkartacaklarına bitcoindeki hız vb problemleri çözüp nihai ödeme sistemi haline getirsinler. Gerekiyorsa akıllı kontrat özelliğini de getirsinler.

Piyasada 50 tane ödeme işlemi yapabileceğiniz coin oluştu, yarısı batıyor zaten. Bunlar yerine blockchain tabanlı proje yapıp hiç borsa bilmemne ile uğraşmamaları lazım. Buradaki teknloji blockchain. Bitcoin sadece bir kullanım örneği.

bitcoin ve diğer coinler block chain'in başına gelmiş en kötü şey. ne yazikki çok her konuşmada "biz coin değil block chain hizmeti veriyoruz" diye başlayıp "coin" ile bitiriyorlar. 

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek

yorum yapan arkadaşların düşüncelerine katılıyorum haklılık payları var.. ama mesele şu; bu sektöre inanıyormuyuz öncelikle? ben inanıyorum.. gelecekte hayatımızın çok büyük bölümüne girecek.. önemli olan yatırımcı gözüyle hangi projeler hayatta kalıp başarılı olacak? belki bu caurum projeside çöp olacak ona lafım yok.. amacımız hayatta kalabilecek projeleri seçebilip kazançlı çıkmak.

bu ve diğer projelerin hayatta kalabilmelerinin tek yolu ekiptir. ekip çalışırsa koşturursa geliştirip yaygınlaştırırsa hiçbir proje ölmez. Arkadaş MTL coin örneği vermiş.. bende o coine fazlasıyla güveniyordum.. ama noldu bittrex ten delist olunca yalan oldu. bu ekibin suçudur.. gerekçesi ne olursa olsun ekip başarısızlığıdır.

bu projeye güveniyorum (şimdilik ilerde süreçleri gördükçe kararım değişebilir). Genç azimli ve sağlam bir ekibi var, ortak olduğu firmalar çok güçlü, ortak şirketler türkiyede liderler bu şirketlerin hali hazırda milyonlarca kullanıcısı var sektörde.. bu kullanıcıların dahil edilmesini bir düşünün? hazır bir topluluk var yani sadece bu topluluğa sunulması bile büyük başarı getirir... şuan daha işin başındalar, bu yüzden takip edin diyorum.. tren kaçmasın büyük gelişmeler yaşanırsa değerlendirme şansınız olsun.. ico dan girmezsiniz borsadan girersiniz.. takip edin ve izleyin kafanıza yatmıyorsa zaten eyvallah edersiniz müritcanlar

Toplam Hit: 1253 Toplam Mesaj: 9
caurum kripto coin