folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Cd-Rom Sorunu(((Film İzliyemiyorum)):(

Cd-Rom Sorunu(((Film İzliyemiyorum)):(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    candas_seven
    candas_seven's avatar
    Erkek
    beyler benim cd-romda acaip bir dengesizlik varççsu son aldıgım 3 filminde 2.cdsini okumuyor filmler vcd yada baska ortamda izleniyor ama pcde izlenmiyor enteresan olan ise ilk cdler calışıyor..acmaya calıştıgımda windos bu cdden okuyamıyor diyor..ne iştir anlamadım?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakaryalimami
    sakaryalimami's avatar
    Erkek
    kardeş aynısı bendede olmuştu ancak media player hata veriyodu bende farklı oynatıcı denedim mesela media player klasik te oynanttım biraz bekletiyo ancak oynatıyo ben bu şekilde izlemediğim film kalmadı diyebilrim aynı bendede oluyo 1. cd okuyo 2. cd okumuyo yada tam tersi oluyodu aynı sorunsa bi dene derim(gom player da deneyebilirisn)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ceki_cen
    ceki_cen's avatar
    Erkek

candas_seven bunu yazdı:
    -----------------------------
    beyler benim cd-romda acaip bir dengesizlik varççsu son aldıgım 3 filminde 2.cdsini okumuyor filmler vcd yada baska ortamda izleniyor ama pcde izlenmiyor enteresan olan ise ilk cdler calışıyor..acmaya calıştıgımda windos bu cdden okuyamıyor diyor..ne iştir anlamadım?
    -----------------------------

Hocam bunun 2 çözümü var yaa aldığın kopya cd se writer lı bi cd player ın olmalı yada www.google.com dan ace media codeck pack i indirmen gerek 

son dediğim işe yaramadıysa 1. için paranı hazırla derim ...

Sen Doğduğunda Herkes Gülerken Sen Ağlıyodun Öle Bir Sonun Olsunki Sen Gülerken Herkes Ağlasın . . .
Toplam Hit: 994 Toplam Mesaj: 3