Çektiğiniz Fotoğraflarla Para Kazanmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdibaba06
    erdibaba06's avatar
    Erkek

Ilk  olarak sunu suraya atayim http://blog.tamindir.com/cektiginiz-fotograflarla-para-kazanmak-mumkun-nasil-mi_10986/?utm_source=facebook&utm_medium=facebook&utm_campaign=Facebook+Trafik 

2nci olarak  uzun suredir fotograf cekmekle ugrasiyorum acemi bi sekilde uzun suredirde bu siteleri biraz denetledim sizce hangi site  daha uygun nasil bi sistem ile ilerlenmeli yada ilerleniliyor  bana kisa  ama detaylari fazla kesmeden anlatabilecek  bu islerle ugrasmis  ugrasan  muritlerden yardim bekliyorum 

Bize kalmayacak dünya için, bize kalacak günahlar biriktiriyoruz.'' Pir Sultan Abdal
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

2 tane fotograf cekmekle olmuyor stok foto işi cok emek ıstıyor her ısın ıstedıgı gıbı fakat devamlı ıcerık uretmelı bır sure sonra yetersız kaldıgınız ıcın kendı ekıbınızı olusturmalısıız o sekılde para kazanılabılır .

cok efor ıstıyor 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

500 px siteye uzun zamandır üyeyim daha biri begenmemiş bile popüler insanların fotografları profosyonel makinalar ve lenslerle çekilmiş 6 başlıyor 15 bine kadar lens zaten saymıyorum öyle fotograf makinası olsa gerek yok zaten potre yapıp kendin internetten kanvas yap sat o daha mantıklı

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdibaba06
    erdibaba06's avatar
    Erkek

hmm bende 1000 ne yakin fotograf var onda sorun yok gezilcekte cok mekan var  ama kamera yok :/ 

Bize kalmayacak dünya için, bize kalacak günahlar biriktiriyoruz.'' Pir Sultan Abdal
Toplam Hit: 1707 Toplam Mesaj: 4
para fotograf