Cep Takip Programı Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheGod
    TheGod's avatar
    Erkek
    böyle bir program varmı arkadaşlar telefonfaki herhangi bir kod veya numarayı girince o telin nerde oldugunu gösteren veya telefonfan programa mesaj felan gelme olasılıgı olan bir program varmıdır ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

thief adlı bir symbian yazılımı var tel.e yeni kart taktıın zaman lokasyonunu senin belirlediin bi numaraya atıor.eer emniyet ziklerse uydudan bulunur ki hiç sanmıom hiçte duymadım mesela mesaj geldi lokasyon isitanbul taksim...orda kac bin kişi var tek tek arayacakmı polis :D

dier türlü an ve an izleme olayı biraz navigasyona girer gsm operatorlerinin kurumsal çözümlerine bak iş-tcell gibi 

Amphetamine Logic.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    nerde oldugunu bulman zor. hatta tahminmce imkansiz. fakat samsung un ozelliklerinden birisi mobil izleyici. bu ozellik sayesinde telefona takilan sim karttan senin belirledigin minimum bir maksimum iki numaraya sms geliyor. sadece calinmaya karsilik alinmis bir onlem.

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    yok öyle birşey

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    walla özel cihazlar var ama özel cihazlar mesela arabaya takıyorlar sanırm gps deniyor onlara telefon ile yer belirleyebilecelerini pek sanmıyorum ama şu olaiblir hagi baz istasyonundan sinyal alıyorsa onu tespit edebilrler  die düşünüyorum... yani sadece bulundugu mevkiyi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    sanırsamkie sole bişe var gsm operatorleri telefon calındıgında falan savcılık kanalıyla nokta atısı yapabilior ve telefonu kitleyebilior ama yok ben takip etmek istiorum diosan o biraz zor arkadasların dediği gibi navigasyona girio tlf ole bi bölüm yok ole bi cip yok oyuzden yapamazsın ama içinde bi böcek vs varsa yapabilirsin samsunglardada mobil izleyici var senin kendi hattın haricinde baska bir hat takıldıgı zaman belirlediğin 2 numaraya msj atabilio ama adamda kntr varsa atıo yoksa atamıo bide msj attıktan sonra tlf titresimini acıo telefonu kapatana kadar devam edio bole bişe işte

delimiyim ben?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek
    atan atana yaws.eğer araca gps bağlantılı bir izleyici takılırsa uydu sayesinde metresine kadar hassas bir şekilde yer belirlenebilir..telefon için bilmiyorum
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    www.cia.gov.tr de olması lazım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit
    exploit's avatar
    Erkek

cia ve gov.tr :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    :DDD
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    teorik olarak mümkün olabilir. gsm hücreleri 6 genlerden oluşur. her köşede bir vaz istasyon vardır. her hücrenin bir cell id si vardır. 3 tane cell id ile noktasına kadar kişi bulunabilir. ama bunu servs sağlayıcı yapabilir. çünkü cell ler coğrefik bilgi tutmuyor. diyelim oyle bi durumunuz var. o zaman  o hat için cell id özelliğini açtıracaksınız opaque id mi  ne deniyor ona. bu aşamadan sonra o hat üzerindeki telefon o opaque id ile izlenebilir.

ftw
Toplam Hit: 5270 Toplam Mesaj: 11