folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Cep Telfonu Uzmanları,Kameradan Görüntüleri Nasıl Alacaz?

Cep Telfonu Uzmanları,Kameradan Görüntüleri Nasıl Alacaz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

güvenlik kamerasının görüntülerini cepten izlemek için telefona neler yüklememiz gerekiyor.kameraları şehir dışından bile seyredebiliyoruz yani ADSL modem ayarları yapılı.

ceptende izlemek için ne yapacaz.mesela nokia n70 73 gib destekleyebilen telefonlardan

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hokkabaz
    hokkabaz's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

web'den islerken bi ip adresine bağlanıyorsun değil mi ?

Öyleyse tel'den internete gireceksin yine o ip adresine bağlacaksın calısır ( Yani umud ediyorum )

Sabrımla yazı tura oynama.. Damarıma basanın.. Kan dolaşımını durdururum !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    under_king bunu yazdı:
    -----------------------------

web'den islerken bi ip adresine bağlanıyorsun değil mi ?

Öyleyse tel'den internete gireceksin yine o ip adresine bağlacaksın calısır ( Yani umud ediyorum )

evet pc de ip i yazıyorum geliyor görüntüler.ama cepten olmadı.bişeyler eksik sanırm.jawa v.s yüklü ama başka bişeylerde gereklimi?birde ip yi yazmak yetrlimi port falanda yazacazmı.birde nereye yazacaz adresi nasil yazacaz http://85.x.x.x/ şeklindemi yazacaz.cepten internet kullanmasını pilmiyorum.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    hoca internete girerek yapabilirsin ama n95 gibi wireless özelliği olan telefonun olması gerekiyor n73 de bluetoothla adsl çalıştırma olayı daha başarılamadı malesef. ayrıca javaysa java yürütür mü bilemiyorum illaki telefon için programlar vardır. opera gibi...
    yani kısaca wireless özelliği olmayan bir telefon varsa fazla kasma kasarsan dakikada 15-20 kontorun gider (gprs).
    wireless özelliğin varsa mini opera var telefon için bak bi java görüntülerini açabiliyor mu yada sizin görntüler ne şekilde açıyor bilemiyorum destekliyor mu ona göre indir...
    dolaştırdım lafıda kusura bakma :D

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Telefonunun Bu ozelliği desteklemesi lasım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Cradle-Of-Filth bunu yazdı:
    hoca internete girerek yapabilirsin ama n95 gibi wireless özelliği olan telefonun olması gerekiyor n73 de bluetoothla adsl çalıştırma olayı daha başarılamadı malesef. ayrıca javaysa java yürütür mü bilemiyorum illaki telefon için programlar vardır. opera gibi...
    yani kısaca wireless özelliği olmayan bir telefon varsa fazla kasma kasarsan dakikada 15-20 kontorun gider (gprs).
    wireless özelliğin varsa mini opera var telefon için bak bi java görüntülerini açabiliyor mu yada sizin görntüler ne şekilde açıyor bilemiyorum destekliyor mu ona göre indir...

tamam hajım anladım normal explorer lazım yani.opera firefox gibi.ben daha basit bi sistemle çalışabiliyor diye zannetmiştim.anolog sinyallerle falan.tamam teşkr

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Martech bunu yazdı:
    Telefonunun Bu ozelliği desteklemesi lasım

tamam desdekliyorsa ne yapmamız grekiyor ekrana görüntüleri mesela 4 kare görürntü gelmesi için

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı:

Cradle-Of-Filth bunu yazdı:
    hoca internete girerek yapabilirsin ama n95 gibi wireless özelliği olan telefonun olması gerekiyor n73 de bluetoothla adsl çalıştırma olayı daha başarılamadı malesef. ayrıca javaysa java yürütür mü bilemiyorum illaki telefon için programlar vardır. opera gibi...
    wireless özelliğin varsa mini opera var telefon için bak bi java görüntülerini açabiliyor mu yada sizin görntüler ne şekilde açıyor bilemiyorum destekliyor mu ona göre indir...

tamam hajım anladım normal explorer lazım yani.opera firefox gibi.ben daha basit bi sistemle çalışabiliyor diye zannetmiştim.anolog sinyallerle falan.tamam teşkr

yok hocam mini opera var telefon için özelliklerine bi bak istersen java destekler mi diye google danda bi tarat telefonda java felan diye

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    Java program olarak web browser var . Ama arkadaşın dediği gibi gpr den çok yazar .. ama kısa süreli için dersen ya da olsun kntr çok sen rahat ol dersen yükle ip den çalışabilir .. tlf markası neydi?

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
Toplam Hit: 1621 Toplam Mesaj: 9