Çevrim İçi Numara Nereden Alabilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

Google işletme hesabım birden fazla işletmem de tek numara kullandığım için sürekli algoritmaya göre ben google politikalarına ters düşen girişler yapıyorum gibi görünüyor ve sürekli hesabım askıya alınıyor.

Sırf google işletme hesabımda her işletme için farklı numara yazmak ve kullanmak istiyorum. Bunun için çevrim içi numra başta olmak üzere çözüm üretmeye çalışıyorum. Hatta birden fazla sabit hat alıp asıl kullandığım hatta yönlendirmeyi de düşündüm ama sorun şu, ofisimde bildiğim kadarıyla 2 adet sabit hat için kablo çekilmiş ve genelde de birden fazla hat çekince sürekli bağlantı+internette sorun yaşanıyor, daha önceki ofislerimde hep bunu yaşadım.

Bu hususta akıl verecek yönlendirecek mürdi varsa çok sevinirim. 

Not: Öncelikle bu konu için en uygun "Genel konular" fakat orası kapalı olduğu için en yakın burası geldi. Yanlış yer ise lütfen taşıyın.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Netgsm. Hatta mobil uygulamasıda var aramaları telefondan uygulama ile cevaplayabilirsin.

https://www.netgsm.com.tr/uygulamalar/mobil-uygulamalar.php

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Netgsm. Hatta mobil uygulamasıda var aramaları telefondan uygulama ile cevaplayabilirsin.

https://www.netgsm.com.tr/uygulamalar/mobil-uygulamalar.php

inceliyorum, hoşuma gitti, cevabın için çok teşekkür ederim.

Toplam Hit: 607 Toplam Mesaj: 3
çevrim için numara