Chrome Sürekli Çerez Temizliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

formattan önce gayet normaldi ama şuan her kapattığımda giriş yaptıgım tüm sitelerden cıkıs yapıyor. her sefernde şifre yazmak şifre yazmayı geç kayıt şifreye giriş yap demek bile sinir bozucu oluyor bi süre sonra. ayarlar-içerik ayarlarından çerezler açık. sildim yeniden yükledim yine aynı. ama silip yeniden yüklediğimde tahminimce tam silinmemiş. çünkü hesabıma giriş yapmadan tüm yer imleri falan geri geldi. ne yapabilirim nasıl düzeltebilrim?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    RotKerim bunu yazdı

formattan önce gayet normaldi ama şuan her kapattığımda giriş yaptıgım tüm sitelerden cıkıs yapıyor. her sefernde şifre yazmak şifre yazmayı geç kayıt şifreye giriş yap demek bile sinir bozucu oluyor bi süre sonra. ayarlar-içerik ayarlarından çerezler açık. sildim yeniden yükledim yine aynı. ama silip yeniden yüklediğimde tahminimce tam silinmemiş. çünkü hesabıma giriş yapmadan tüm yer imleri falan geri geldi. ne yapabilirim nasıl düzeltebilrim?

yardımcı ek bir program var mı pcde? Iobit Advanced cleaner olsun CCleaner olsun?

Çok sıkılıyom
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

obsesif kompulsif bozukluk olabilir chromunda

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

obsesif kompulsif bozukluk olabilir chromunda

Bilmeyenler için obsesyon takıntı kısmı

Kompulsiyon da tekrarlama kısmı

Takıntılı tekrarlayan davranış bozukluğu. Şimdi diyor ki chrome u sil tüm ayarlarını kaldır ccleaner ile temizle tekrar kur düzelir.

Düzelmezse terkar format at ilk kuracağın şey chrome olsun ve dene bakalım yaşıyor musun? Yaşamayacağından eminim sonra sırayla kurduğun programları her kurduktan sonra bu testi yap hangisinin bozduğunu bul.

Anıl
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı

yardımcı ek bir program var mı pcde? Iobit Advanced cleaner olsun CCleaner olsun?

şuan yok zaten ilk kurdugum program chromedu eminim. chromu tamamen silmenin yolu nedir? yani silip tekrar yüklediğimde yerimlerim falan silinmiş olsun istiyorum. kullanıcı hesabımı girmek istiyorum silip yuklediğimde aynı yüklüyor yine.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

chrome bılmyrm 2 bılgısayarımda da cok gec acılmaya basladı bıraktım chormu operaya gectım altayap tamamen aynı gıbı geldı benım ıcın developer consol onemlı aynısı 

hatta eklentıler de mevcut olmayan eklentıler ıcınde operada chrome eklentılerını ındırmek ıcın bır eklentı var tavsıye edeırm 

tek olumsuz yanı operanın 

https://www.tahribat.com/Forum/NewMessage?FolderId=234365 bu lınkteyım mesela cevap yazarken buraya 

web adresı yazılan yerde https://www.tahribat.com/Forum/NewMessage

adresınden snra devamını gostermemesı 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

SORUN ÇÖZÜLDÜ

Toplam Hit: 982 Toplam Mesaj: 7
google chrome