folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Chrome Video Problemi (Çözüldü)

Chrome Video Problemi (Çözüldü)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Ekran kartını güncelledim. Google Chrome videoları oynatmamaya başladı , Youtubeda bazı videolarda , Linkedinde tüm videolarda bu problemi yaşıyorum. Chrome ilgili sayfada kendisini yenileyip duruyor ama nafile.

Bende güncellemeyi kaldırdım. Video olayı düzeldi.Bu sefer her açılışta system32\nvvsvc.exe Runtime Error - Visual C++ bilmem ne bişeyler çıkmaya başladı.

Başta sallamadım ama pc performansında düşmeler - aşırı fan kullanımı - ani kapanmalar - browserda kilitlenmeler falan başladı.
    Ekran kartını yeniden güncelleyince bu sorun düzeldi.
    Chrome video oynatmama problemi yeniden başladı.

Chrome'u kaldırıp yeniden yükledim.Fakat videolar hala açılmıyor. Nasıl düzelecek fikri olan var mı ?
    (Ekran Kartı nvidia )

italyan tarafından 11/May/20 06:21 tarihinde düzenlenmiştir

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Ekran kartıyla çalıştır diye ayar çektim düzeldi. Ekran kartını güncellemek chrome açılış ayarlarını niye etkiledi anlamadım.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

ayarlardan donanım ivme hızlandırma gibi bişi var aktif etsene onu

Toplam Hit: 745 Toplam Mesaj: 3
chrome ekran kartı videolar açılmıyor nvidia güncelleme