folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çıkmayan Boya

Çıkmayan Boya

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

Ayakkabının taban kısmındaki süngerimsi katmanı boyayacağım. Polisanın sprey boyasıyla boyadım fakat biraz yürüdükten sonra çatladı boya. O bölge sürekli hareketli ve yumuşak olduğu için dayanmadı. Önerisi olan var mıdır ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

beze biraz tiner sür hocam sonra silmeye başla yanlız bez olsun hocam peçete felan değil.

Naruto tarafından 10/Eki/15 16:05 tarihinde düzenlenmiştir

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Varg bunu yazdı

Ayakkabının taban kısmındaki süngerimsi katmanı boyayacağım. Polisanın sprey boyasıyla boyadım fakat biraz yürüdükten sonra çatladı boya. O bölge sürekli hareketli ve yumuşak olduğu için dayanmadı. Önerisi olan var mıdır ?

bildiğimiz kına var ya onu dene hem çok ucuz hem de ayağın terlediğinde cildine nüfuz etse bile sağlık açısından hiç bir sakıncası yok.. Kınaya alerjin yoksa tabi.. ( çok zayıf bir ihtimal)

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isvicreli
    isvicreli's avatar
    Erkek
    Varg bunu yazdı

Sellulozik boya dene

imkansizi basarmak icin gercekci ol
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

hocam cevaplarınız için teşekkür ederim. selülozik sprey boya kullandım fakat çatlama yapıyor boya. @elcondor sen ayakkabının içini anladın heralde hocam boyanacak yeri. kına denemedim ama iyi bir fikir olurmu bilmiyorum zamanla çıkacaktır.

bahsettiğim beyaz kısım ayakkabının asics yazan yeri.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek
    Varg bunu yazdı

hocam cevaplarınız için teşekkür ederim. selülozik sprey boya kullandım fakat çatlama yapıyor boya. @elcondor sen ayakkabının içini anladın heralde hocam boyanacak yeri. kına denemedim ama iyi bir fikir olurmu bilmiyorum zamanla çıkacaktır.

bahsettiğim beyaz kısım ayakkabının asics yazan yeri.

Ayakkabı bu mu? Jel taban sanırım?

Çok meth ediyorlardı. Memnun musun?

‎‎‎
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek
    TiThousand bunu yazdı

Ayakkabı bu mu? Jel taban sanırım?

Çok meth ediyorlardı. Memnun musun?

buna jel mi diyolar bilmiyorum bildiğin yumuşak ayakkabı tabanı. giyilirmi konusunda ise rahat. 300 lirayı çok bulmuyosan bi ayakkabı için sıkıntı yok, bende indirimdeydi netten aldım 180 e geldi 

Toplam Hit: 1202 Toplam Mesaj: 7
boya