folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Çizim Tableti Hakkında

Çizim Tableti Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Flash ve çeşitli animasyon programları için çizim tableti almayı düşünüyorum.Piyasada fiyat/kalite bakımından önerebileceğiniz tabletler var mı ?

Bir de,animasyon için uygun mu ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Animasyon için uygun, çünkü çizimlerini mouse ile yapamassın.Bunun için tablete ihtiyacın var, sadece bu işle ilgileniyosan.Sadece Flashta çalışıcaksan üst düzey brush painting yapmayacaksan.Wacomdan şaşmadan herhangi bir modelini alabilirsin, A5 veya A4 almanı öneririm.Wacom grafik tabletten şaşma.

https://t.me/pump_upp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    wacom hocam. ggjdeki ekibimden bi abi var. ggjturkey.org, 3'lü grubun arkasında tek basına calısan psikopat. wacom kullanıyor ve profesyonel adam.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Mous ile anca bu kadar.Üzerinde çalıştığım bir animasyon projesi için yarattığım karakterlerden biri.

Birde bu çizim nasıl sizce.Ellerde bir sorun var,onun dışında şu şu olmasaydı daha iyi olurdu diyebilceğiniz.

(Ayrı konu açmıyım dedim)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

bir kaç aydır sistematik şekilde karakalem çalışıyorum, aynı çalışma tablet kullanılarak pc de rahat yapılabilir mi?

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:
    -----------------------------

bir kaç aydır sistematik şekilde karakalem çalışıyorum, aynı çalışma tablet kullanılarak pc de rahat yapılabilir mi?

Aynen yapılabilir, bi süre sonra kağıt kadar profesyonel kullanabiliyosun.

https://t.me/pump_upp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

Blackjack bunu yazdı:

Mous ile anca bu kadar.Üzerinde çalıştığım bir animasyon projesi için yarattığım karakterlerden biri.

Birde bu çizim nasıl sizce.Ellerde bir sorun var,onun dışında şu şu olmasaydı daha iyi olurdu diyebilceğiniz.

(Ayrı konu açmıyım dedim)

mouse için gayet güzel olmuş hocam

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
Toplam Hit: 1684 Toplam Mesaj: 7