folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder .Clos Uzantılı Linkler

.Clos Uzantılı Linkler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek

merhaba müritler,

deep webte bilgili müritlerin olduğunu biliyorum bu linkler deep weble alakalı bilenler biliyordur bir türlü giriş yapamadım .clos uzantılı linklere .onion'dan daha ilginç siteler var google'da falan bulamadım zaten bulacağımı sanmıyodum ama neyse bu uzantılı linklerde bilen yapan eden varsa bir yardımcı olabilir mi? 

not:konuyu gizliyorum sıkıntı olmasın

not2:konuyu açacak yer bulamadım inşallah doğru yerdedir

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek

tordan girmeyi denedin mi hocam ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    erc bunu yazdı

tordan girmeyi denedin mi hocam ?

denedim malesef olmuyo

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek

ekstra bağlantı aygıtı gibi bir şey gerekiyor falan diyorlar sanırım ?

http://4chandata.org/x/Deep-web-screenshots-a258701

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam bulduğun linklerden 1-2 tanesini burdan veya pm yoluyla atarsan sana fake olup olmadığını söyleyebilirim. .clos uzantısı genelde closed shell system network uzantısı ama genelde internette dolaşan linkler milleti trollemek için konuyor öyle. Çünkü bu linklere (eğer gerçekse) erişebilmen için o shell networke dahil olman lazım. Yani öyle tor u açayım ya da tor gibi farklı bir client aracılığı ile şak diye network e erişeyim yok.

Yani aslında closed shell networkle çok da alakası yok ama .clos diye kısaltarak böyle birşey yapmışlar.

Adı üstünde deep web öyle herkez rahat erişebilir olsa bi anlamı kalmazdı dimi.

torpedo_XL tarafından 29/May/13 19:48 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    @torpelo_xl pm attım
Toplam Hit: 3309 Toplam Mesaj: 6