folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Cnn International Peygamberimizle İlgili Yeni Anketi..

Cnn International Peygamberimizle İlgili Yeni Anketi..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qwert
    qwert's avatar
    Erkek

http://edition.cnn.com/2006/WORLD/asiapcf/02/06/cartoon.protests/index.html 

QUICKVOTE yazan yerde avrupa daki karikaturlerin dusunce ozgurlugun de mi yoksa dini inanclara saygi zeminde mi degerlendirilmesi sorgulaniyor lutfen <<Respect for religious beliefs>> secenegini ,isaretleyelim suan %68 dusunce ozgurlugu deniyor...

ilk secenege dakha onemli demenizi ve hic olmazsa bir tıklamayla da olsa duyarlılıgını gostermenızı rica ediyorum

imza
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

Ya hocam önüne gelen anket çıkartıyor.Bu gördüğüm 4. anket.Sizce bu iş anketle mi olur,yoksa tayip'in dediği diplomasiyle mi yoksa başka birşey mi? Laf ile olacak bir iş mi? Adamlara ayrıcalık tanıya tanıya ne hale getirdiler.A.q. çocukları osmanlı zamanında niye yapamıyorlardı,Türkiyeyi sikine sayan kim.Ab ne diyorsa tayip de onun peşinde.Adamlara ders verilmeli bence.Bazı arap ülkelerinde ki bombolama eylemlerine katılıyorum.Eğer boyun eğer özür beklersen onlar ileride daha kötülerini yapar.Artık ne kötüsü kaldıysa.Kuran-ı yaktılar,.. söylemeye unanıyorum bile o kadar pisliklerini gördüm ki.Ve utanmadan buna özgürlük diyorlar,bunları bu cesareti verenlerin de a.q. Başta tayipp'in

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek

Ne Anketi...? Bu Anketleri Doldursan Nolur Doldurmasan Nolur... Din Kardeşlerimiz Dünya Çapında Ayaklanmayı Başlattı Bile.. Ellerindeki Anketleri Gözterince Haaa Bak Düşünce Özgürlüğüymüş, Kılmış Tüymüş Deyip Gerimi Çekilecekler..? Bırakın Bu Anket Olayını.. Götlerine Giren Giriyo ve Girecek de...Yıkılmadık, Yakılmadık Konsolosluk Bırakmayacaklar Seyredin..

Bu Anketler Bir Nevi Özür...Ama Siklen Gtün Davası Olmaz Der Atalarımız Bu İbneleri Çok Skmişler Zamanında..Bunlar Onun Acısını Nası Çıkarırız Hesabında.. Anketle Olcak Şey Değil Bu..Tayyip Amcanın Masa Basında Hallolur Hesabı..Bi Bok Yiyemez İbneler Bu Anketlerle..Enayi Tesellisi.....

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
Toplam Hit: 1812 Toplam Mesaj: 3