folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Cod Modern Warfare Appcrash Hatası Yardım

Cod Modern Warfare Appcrash Hatası Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

böyle bi hata çıkıyo arkadaşlar bulamadım bi türlü neden böyle oluyo bilen var mı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

merhabalar hocam,

hocam appcrash hatası bir çok programda var, yenide uyandım kafa yerinde değil.. :|

uyumluluk moduyla bi denermisin açmayı ?

edit : ha bide deb hizmetlerini kapat  ; bilgisayarım, gelişmiş sistem aygıtları, gelişmiş sekmesi, Performans ayarları, Veri yürütme engellemesi ;
    sadece önemli windows programlarında aç desin :C

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

evet dediklerini yaptım ama olmadı hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

güncel

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek

Bence DLL dosyasi bozulmus yada kullandigin dvd den bozuk olarak yuklenmis. baska bir kaynaktan bir daha yukle savelerini yedekle ayni yerden baslarsin.

Edit: sen bu hatayi ilk acilista mi aliyorsun ilk yuklemeden sonra?

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

sırf bu hata yuzunden acer 3750'de nfs underground 2 bile oynayamıyorum, ve çözümünüde bulamadım.

dipnot: bahsettıgım makınada intel hd graphics family 3000 mi ne var bu yuzden olabılırmı acaba 

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek

Clostridium bunu yazdı:
    -----------------------------

sırf bu hata yuzunden acer 3750'de nfs underground 2 bile oynayamıyorum, ve çözümünüde bulamadım.

dipnot: bahsettıgım makınada intel hd graphics family 3000 mi ne var bu yuzden olabılırmı acaba 

Aynisimi? boyle bir hatanin ekran kartiyla iliskilendirilmesi yanlis

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

yok araştırırsanız yüzlerce kişi çeşitli oyun,program vs lerde bu hatayı alıyo kesin çözümü yok sebebi bilinmiyo :) format atmadan önce de win7 kullanıyodum bi sorun yoktu format attım bu hatayı alıyorum bana kalırsa win7 güncelleştirmesiyle alakalı ama nasıl aşıcam bilmiyorum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

yTSe_JaM bunu yazdı:

Clostridium bunu yazdı:

Aynisimi? boyle bir hatanin ekran kartiyla iliskilendirilmesi yanlis

aynen paşa appcrash hatası, uraşmaktan illallah geldı bıraktım bende uraşmayı (:

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek

Tnrsk bunu yazdı:

yok araştırırsanız yüzlerce kişi çeşitli oyun,program vs lerde bu hatayı alıyo kesin çözümü yok sebebi bilinmiyo :) format atmadan önce de win7 kullanıyodum bi sorun yoktu format attım bu hatayı alıyorum bana kalırsa win7 güncelleştirmesiyle alakalı ama nasıl aşıcam bilmiyorum

Eger istersen ozel durum kodu var bak orda onu google da arat cod modern warfare diye de yaz cikanlara gore analiz et.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

hocam aksama müsaitsen, team wiewer kur bi bakayım hata log'larına.. W7 yi ilk kurduğum zamanlar çıldırmıştım bende, hatırlamıyorum neden dolayı appcrash aldıgımı.

sonradan çözdüm bakar kurcalarız bi :)

Toplam Hit: 1571 Toplam Mesaj: 11