folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Cod Zombie Mod Offline ?

Cod Zombie Mod Offline ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

beyler arkadaşlarla cod zombie oynayalım diyoruz 4 kişi ama offline oynanıyormu tam olarak çözemedim işi, nette bayağı bi döküman sergilenmiş ama naptıysam ya bırısınde eksik dosya cıkıyo ya da farklı buglarla uğraşmak zorunda kalıyorum ve oynayamıyorum ..

şu konuda net bi bilgiye sahip arkadaşlardan yardım beklıyorum yardımcı olursanız çomakbule geçer (:

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek
    Clostridium bunu yazdı

beyler arkadaşlarla cod zombie oynayalım diyoruz 4 kişi ama offline oynanıyormu tam olarak çözemedim işi, nette bayağı bi döküman sergilenmiş ama naptıysam ya bırısınde eksik dosya cıkıyo ya da farklı buglarla uğraşmak zorunda kalıyorum ve oynayamıyorum ..

şu konuda net bi bilgiye sahip arkadaşlardan yardım beklıyorum yardımcı olursanız çomakbule geçer (:

hocam oyununuz korsan ise, bende zamanında çok uğraşarak mw3 survival oynamıştım. İki kişi açabiliyorduk. Ama zombiyi bilmiyorum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Eğer cod zombiden kastın cod 4 ün yanındaki zombie modsa oynanıyor hocam lan_fix exe sini indiriceksiniz öyle giriliyordu sanırım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

hocam korsan olarak yanımdaki arkadaşımla 2 kişi olarak zombie modda oynamak ıstıyoruz 

(yurtta müptezel cok oldugu ıcın eğer olurda 2 kişi oynanmıosa da 2 kamil daha buluruz biz ama öncelik olarak lan üzerinden bu oyunu zombie olarak 2 kişi oynayabılıyomuyuz onu becermem lazım :D )

N'oublie pas d'ou tu viens ..
Toplam Hit: 1071 Toplam Mesaj: 4