folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Coin Sitesi Php İşi Verilecek

Coin Sitesi Php İşi Verilecek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

Selamlar coin drop sitesi var token işlemleri vs yapıyorlar global bir site sahipleri türk ve benim müşterim bundan önceki yazılımcı işi bırakmış yaklasık 20 civarı revize işlemi var php sistem, bu konulara vakıf bir arkadaş arıyoruz ödemede herhangi bir problem olmaz tek şartları işe hemen başlanması gerekiyor, detayları ilgili kişilere pm ile atabilirim bana süre ve ödeme belirtmeleri yeterli olur. Bu iş başarılı tamamlanırsa 2 proje daha arkadaşa verilecek.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek

ödemeler crypto olursa neden olmasın 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

pm alayim hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    herlocksholmes bunu yazdı

pm alayim hocam

attım

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    insidae bunu yazdı

Selamlar coin drop sitesi var token işlemleri vs yapıyorlar global bir site sahipleri türk ve benim müşterim bundan önceki yazılımcı işi bırakmış yaklasık 20 civarı revize işlemi var php sistem, bu konulara vakıf bir arkadaş arıyoruz ödemede herhangi bir problem olmaz tek şartları işe hemen başlanması gerekiyor, detayları ilgili kişilere pm ile atabilirim bana süre ve ödeme belirtmeleri yeterli olur. Bu iş başarılı tamamlanırsa 2 proje daha arkadaşa verilecek.

eskıden yapan arkadas/ların kullandıgı bır framework var mı ? 

neler yapmıslar neler ıstenıyor tum detayları en ınce ayrıntısına kadar pm atın . 

ınceleyıp bır kac gun ıcerısınde donus yapayım. 

sunu belırtmek ısteıyorum ozellıkle tum detayları cıkartın 3 tane sey ıstenıyor derken 30 atane sunu da ekleyelım bunu da ekleyelım olayları olabılıyor bu tarz ıslerde. 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    insidae bunu yazdı

eskıden yapan arkadas/ların kullandıgı bır framework var mı ? 

neler yapmıslar neler ıstenıyor tum detayları en ınce ayrıntısına kadar pm atın . 

ınceleyıp bır kac gun ıcerısınde donus yapayım. 

sunu belırtmek ısteıyorum ozellıkle tum detayları cıkartın 3 tane sey ıstenıyor derken 30 atane sunu da ekleyelım bunu da ekleyelım olayları olabılıyor bu tarz ıslerde. 

pm gönderdim hocam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

PM alabilir miyim ? 

hangi coin bu arada ?

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

Pm alayim.hocam.

enjoy i'm vaccinated
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

pmler gönderildi fiyat ve süre gerekmekte gün içinde

Toplam Hit: 1003 Toplam Mesaj: 9
php coin coin drop