folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Coinstats Benzeri Uygulama Arıyorum

Coinstats Benzeri Uygulama Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

merhaba arkadaşlar coinstats eskiden herhangi bir coinin anlık hacim yükselmesi anlık pump bilidirmleri veriyordu artık vermiyor. eski versiyonlarını yeni versiyonlarını premium filan da yükledim yok olmuyor. buna benzer bir uygulama bileniniz var mı? ya da bunu eski haline çevirecek yöntem.

teşekkürler

yustang tarafından 11/Nis/22 15:52 tarihinde düzenlenmiştir

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

arkadaşlar up olsun hâlâ arıyorum özellikle yüksek hacim artışı olan coinleri bildiren. coinstats yapıyordu artık yapmıyor

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

bu tarz uygulamalar pumpları önceden mi haber veriyor yoksa işlemler gerçekleşirken mi? benzeri bir web uygulaması yazıyordum ama üşengeçlik illetinden kurtulamadım henüz.

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    lepusmorris bunu yazdı

bu tarz uygulamalar pumpları önceden mi haber veriyor yoksa işlemler gerçekleşirken mi? benzeri bir web uygulaması yazıyordum ama üşengeçlik illetinden kurtulamadım henüz.

Önceden algoritma nasıl anlasın? Bilmiyorum

Bu hani coinlerde bir olay oluyor etkinlik güncelleme filan hacimi ve fiyatı artıyor o an bildirim geliyor %90 coinine bağlı 2 3 ayda 2x 3x yapıyor o yüzden arıyorum 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı
    lepusmorris bunu yazdı

Bu hani coinlerde bir olay oluyor etkinlik güncelleme filan hacimi ve fiyatı artıyor o an bildirim geliyor %90 coinine bağlı 2 3 ayda 2x 3x yapıyor o yüzden arıyorum 

ben çöküş başlamadan önce büyük telegram gruplarını takip ettiriyordum. binance'daki bol sıfırlı coinlerde geçmiş hacimlere baktırıp, daha önceki dönemleriyle karşılaştırıyordum. eğer 2 ay önce durgun olup, son 15 günde işlem arttıysa bir miktar alıyordum. genellikle işe yarıyordu. bir de bu pumpların saatleri belli hep. pump saatinden 10-15 saniye öncesinde vip gruplarından paylaşıyorlar. haliyle emir defterinde bir anda alım emirleri oluyor. binance apileri fena değil. socket bağlantısından dinleyip, alım emri girdiriyordum. %30 üstüne de direkt satış emri. tabiki sadece benim seçtiğim coinleri izlettiriyordum. mına koyim ya. bu kadar uğraşıp da bir skim kar edememek de ilginç gerçekten. insanda şans olacak :d

..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    lepusmorris bunu yazdı
    yustang bunu yazdı
    lepusmorris bunu yazdı

ben çöküş başlamadan önce büyük telegram gruplarını takip ettiriyordum. binance'daki bol sıfırlı coinlerde geçmiş hacimlere baktırıp, daha önceki dönemleriyle karşılaştırıyordum. eğer 2 ay önce durgun olup, son 15 günde işlem arttıysa bir miktar alıyordum. genellikle işe yarıyordu. bir de bu pumpların saatleri belli hep. pump saatinden 10-15 saniye öncesinde vip gruplarından paylaşıyorlar. haliyle emir defterinde bir anda alım emirleri oluyor. binance apileri fena değil. socket bağlantısından dinleyip, alım emri girdiriyordum. %30 üstüne de direkt satış emri. tabiki sadece benim seçtiğim coinleri izlettiriyordum. mına koyim ya. bu kadar uğraşıp da bir skim kar edememek de ilginç gerçekten. insanda şans olacak :d

coinstats da buna yakın işler yapıyordu 1 sene önce ama artık yok yapmıyor:( ben durumu sonunda çakozladım tabi. sadece bi coinde 2x gibi kazandım sonra app nanay oldu. ama 4 gözle bekliyorum tabi senin uygulamayı:)

Toplam Hit: 664 Toplam Mesaj: 6
coinstats coin