folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Çok Fazla Cpu Kullanımı Sorunu

Çok Fazla Cpu Kullanımı Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek

Arkadaşlar makinayı açarken bir chkdsk seramonisiyle başlamakla beraber,CPU kullanımının %75-80lere dayanarak devam eden pervasız kasılmalar ile karşı karşıyayım.İşlemci fanı sağlam dönüyor.Zararlı yazılım olmadığını düşünüyorum.Çünkü kapsamlı tarama yaptırıyorum makineye temiz çıkıyor.Makine boştayken bile Cpu kullanımı %18-22lerde.Tavsiyeleriniz komplo teorileriniz nelerdir?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rido59
    rido59's avatar
    Erkek

hocam görev yöneticinde neler çalışıyor foto yada bişiler atabilirmisin ?

zzzzzz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek

superantispyware ile sistemini bir tarat hocam.

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

işlemci fanını bir temizle

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek

Fan temiz hocam.Devride yerinde iyi dönüyor.Biraz kapattım makinayı soğusunda yine bakayım diye ancak hayal kırıklığı tabi.Sistem temiz gözüküyor.Spyware ile tarıyorum şu an hocam.Sinirlerim çok bozuk.Bitince editlerim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rido59
    rido59's avatar
    Erkek

hocam başlangıçta çalışan uygulamaları kapat minimum sadece nod32 kalsın diğerlerini kapat sonra hizmetler ve uygulamalara gir ordanda java ati ve uygulamalarını devredısı bırak ati hotkey vs sonra tekrar bak sistemde fazl işlem var birde chrome açmadan dene hocam bu uygulamaları sonra buraya yazarsın.

E: normalde olması gereken dir sistemin boşta %99 göstermesi :)

zzzzzz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

hoca başlangıçta çalışan uygulamaları kapa arkadaşın dediği gibi. makina olması gereken gibi duruyor. sistem boşta işlemi zaten makina boken o seviyelerdedir. o normal. sen ona takıldıysan eğer, bi sorun yok makinada.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek

Arkadaşlar çok uğraştım ancak formattan başka çare kalmadı.Yedeklerimi aldım.Gömüyorum az sonra formatı.Teşekkür ederim yardımlarınıza.

Toplam Hit: 1532 Toplam Mesaj: 9