folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Core Web Vitals Konusunda Deneyimli Kimse Var Mıdır?

Core Web Vitals Konusunda Deneyimli Kimse Var Mıdır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    syklops
    syklops's avatar
    Erkek

Hacılar selam,

Google, Mayıs ayında web vitals güncellemesi yapacaktı, Haziran ortasına ertelemiş, Ağustos'un sonuna kadar da kademeli olarak bitirecekmiş. Sahip olduğum bir kaç sitenin bu tarz teknik sorunları var, pagespeed sorunları falan... 

Bu konularda hizmet verecek kimse var mı? R10'da bir dünya adam var ama benim denk geldiklerim wp-rocket eklentisi ile yapmaya çalışıyor. Bir tane kurdu eklentiyi 6,9 saniyeden 6,7 saniye düşürdü, açıkçası pek bir işime yaramadı. 

Benim istediğim server performansı harici mümkün olan en iyi şekle teknik olarak gelebilmek. Sistem wordpress. 

Bu konularda teknik destek verecek mürid yada müride var mıdır?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    syklops bunu yazdı

Hacılar selam,

Google, Mayıs ayında web vitals güncellemesi yapacaktı, Haziran ortasına ertelemiş, Ağustos'un sonuna kadar da kademeli olarak bitirecekmiş. Sahip olduğum bir kaç sitenin bu tarz teknik sorunları var, pagespeed sorunları falan... 

Bu konularda hizmet verecek kimse var mı? R10'da bir dünya adam var ama benim denk geldiklerim wp-rocket eklentisi ile yapmaya çalışıyor. Bir tane kurdu eklentiyi 6,9 saniyeden 6,7 saniye düşürdü, açıkçası pek bir işime yaramadı. 

Benim istediğim server performansı harici mümkün olan en iyi şekle teknik olarak gelebilmek. Sistem wordpress. 

Bu konularda teknik destek verecek mürid yada müride var mıdır?

yaz bakalım hocam

Toplam Hit: 835 Toplam Mesaj: 2
web vitals