folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Corona Zamani İzmirden İlçeye Seyahat Nasil Gidilir?

Corona Zamani İzmirden İlçeye Seyahat Nasil Gidilir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

Selamlar. 

Bu hafta içi İzmir'den odemis'e gitmem gerekiyor. Öncelikle Ödemiş İzmir'in ilçesi olduğu icin seyahat yasagi yok diye biliyorum.Arastirmlarimda yasakla ilgili bir madde goremedim. Sorun şu ki tren veya otobüs ile ulasim malesef yok. Benimde sahsi aracim bulunmamakta.

Aklima gelen yollara bakiyorum ama simdilik bir cozume ulasamadim. Armut adinda bir uygulamadan teklif aldim adam tek gidis 250lira diyor birde gecen senenin rakamiymis. Mesafe 87km. Tren calisiyor olsa gidis dönüş 25 lira olacakti. 

Yine aklima gelen baska bir fikir o tarafa giden bir kamyoncu faan bulabilsem. Onuda nasil iletisime geçerim onu bilemedim.

Özetle akil akildan üstündür. Belki bir fikri olan cikar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    zeitgeist bunu yazdı

Selamlar. 

Bu hafta içi İzmir'den odemis'e gitmem gerekiyor. Öncelikle Ödemiş İzmir'in ilçesi olduğu icin seyahat yasagi yok diye biliyorum.Arastirmlarimda yasakla ilgili bir madde goremedim. Sorun şu ki tren veya otobüs ile ulasim malesef yok. Benimde sahsi aracim bulunmamakta.

Aklima gelen yollara bakiyorum ama simdilik bir cozume ulasamadim. Armut adinda bir uygulamadan teklif aldim adam tek gidis 250lira diyor birde gecen senenin rakamiymis. Mesafe 87km. Tren calisiyor olsa gidis dönüş 25 lira olacakti. 

Yine aklima gelen baska bir fikir o tarafa giden bir kamyoncu faan bulabilsem. Onuda nasil iletisime geçerim onu bilemedim.

Gidemezsin cevirmeler var .

Ben kemalpasaya gidecegm de goturmuyorlar izin belgesi istiyorlar .ikametin odemisse yine gidersin

Calisansan izin belgen varsa vsvs valilik izni olmadan gidemiyorsun. Kamyona filan de kimse sigortasiz insan almaz.

Bisiklet al o paraya 3 4 saate bilemedin 5 saate gidersin kondisyon zayifsa bile.

hipokondriyak tarafından 03/May/20 17:04 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emirhantutgun
    emirhantutgun's avatar
    Erkek

250 LİRAYA NEREYE GÖTÜRÜYORMUŞ. İNSAFSIZ. ORADA OLSAM VERİRDİM ARABAMI DA. ANKARADAYIM MALESEF. ARAÇ KİRALASAN MANTIKLI DEĞİL Mİ ?

' Hayatta en büyük zevk , başkasının ' yapamazsın ' dediğini yapmaktır .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    zeitgeist bunu yazdı

Selamlar. 

Gidemezsin cevirmeler var .

Ben kemalpasaya gidecegm de goturmuyorlar izin belgesi istiyorlar .ikametin odemisse yine gidersin

Calisansan izin belgen varsa vsvs valilik izni olmadan gidemiyorsun. Kamyona filan de kimse sigortasiz insan almaz.

Bisiklet al o paraya 3 4 saate bilemedin 5 saate gidersin kondisyon zayifsa bile.

hocam tren otobus 2 2.5 saat süren yola 3 4 saatte bisikletlemi gidecek. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

Cok sagol sagol Emirhan. Arac kiralasam kendim kullanmayi bilmiyorum. Gerci yukarda hipokondriyak cevirmeler  sebebiyle kesinlikle gidemezsin demiş. Muhtemelen konuya hakim. Sansima numarası bende vardı az sonra konusucaz daha detayli.

Biraz  daha yogun arastirinca izmirden torbaliya izban var torbalidan odemise eshot seferi var. Toplam maliyette git gel 40 lira olsun. O sekilde gitmeyi düşünüyorum.

zeitgeist tarafından 03/May/20 17:45 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Ilceye 2 kez gidip geldim sorun olmadi benim memlekette(buyuksehir). Ilkinde sehir girisinde cevirme vardi atese bakiliyordu. 2.gidisimde hic biri yoktu. Izmire ozel bi durum mu bilemedim ama olmadi kaymakamligi arayip sor hocam. 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 765 Toplam Mesaj: 6
ulaşım otobüs tren