Corporate Business ID Warez

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

merhaba üstadlar türkçe ismi ile kurumsal kimlik tasarımı arıyorum fakat nette sürekli olarak indirdiğim ve bulduğum tasarımlar tek ana görüntü. bana note kağıdı antetlisi vs si hepsi ay ayrı baskıya hazır hali gerekiyor bu tarz şeyleri bulabileceğim bir site varmıdır ? yada doğru anahtar kelime nedir ?

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Böyle birşey mi lazım ? 
    https://wetransfer.com/downloads/16f08f2282a230d59459b0ef640b2f4420181009115700/be00d1

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Aynen abi fakat bunun psd yada eps hali gerekiyor tasarımlı bi şekilde yani şekli eşitleyip.logo yazıları direk baskı 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Illustrator'da düzenleyebilirsin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    Ar0fer bunu yazdı

düzenlemekten yana sıkıntım yok abi misalen aşağıdaki görseli buluyorum corporate identity mockup template yazarak fakat sadece aşağıdaki görselin psd hali çıkıyor bana aşağıdaki görselin içindeki öğelerin tek tek dosyası lazım baskıya verebilmek için 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hworm
    hworm's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı
    Ar0fer bunu yazdı

düzenlemekten yana sıkıntım yok abi misalen aşağıdaki görseli buluyorum corporate identity mockup template yazarak fakat sadece aşağıdaki görselin psd hali çıkıyor bana aşağıdaki görselin içindeki öğelerin tek tek dosyası lazım baskıya verebilmek için 

mockup template giydirme kalıbı demek.

print template diye aratmayı dene :)

No thing is possible ,world itselfs say ı’m possible
Toplam Hit: 1447 Toplam Mesaj: 6
corporate business id