Cpu Clock Yardim ???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanchh
    kivanchh's avatar
    Erkek
    Su an internet cafeden yazıyorum abim kırosu gitmişbios ayarlarından cpu clock yazan yeri 100den 132 yapmıs simdi bilg acılmıyo napabilirim ?

(Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    anakartaki pili çıkarın,uçlarını kısa devre yapın, bir kaç dakika bekleyin bios sıfırlanır
    olmadıysa biosu yeniden kurmanız gerekir,başka bir bilgisayara ihtiyacınız olacak ama önce biosu sıfırlamayı deneyin

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    pilin uçlarını kısa devre etmeyi kast etmedim veya neyse kısa devre etmeyin, bir kaç dakika bekleyin öyle,o sıfırlanır zaten

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanchh
    kivanchh's avatar
    Erkek
    ertan abi cok sey istemis olcam ama ben pek cakmıyom donanımdan varsa söyle bi fotla nereyi cıkarcagımı gösterirsen sana minnettar kalırım asus anakart galiba

(Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    http://www.darkhardware.com/images/content/ecs-l7s7a2-pil.jpg

şurda var,bazı piller yatay olarak yerleştirilmiştir.Normal bildiğin saat pilinin büyüğü işte

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanchh
    kivanchh's avatar
    Erkek
    Saol ertan abu eve gidince deneyeccem yapabilirsem ordan yazarim :)

Toplam Hit: 1242 Toplam Mesaj: 6