Cpu Kullanımı %100

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek

Merhaba müridler 1 saatir uğraştım bi sonuca varamadım.

Inna'nın bir iki videosunu idm ile indirdim formatlarını değiştirdikten sonra orjinallerini sileyim dedim ama bu amk kadının bi şarkısını silemedim bela oldu dokunduğum anda cpu çıldırıyor hatta şu anda bile uçmuş durumda hiç bir şekilde silemedim açamadım bide bu olayın aynısını idm den indirdiğim başka videolarda da yapıyor ama böyle kalıcı değil etkisi resetten sonra geçiyor bende klibi silemiyorum haliyle acaba bu klipleri nasıl siler ve bu cpuyu sakinleştirirm vürüs gibi hep youtubeden indirdiklerimde yapıyor yardım yahu :)

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

unlocker

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam uzun süreli olarak video çevirdiysen böyle sapıklık yapabilir. Bende bilgisayarı ilk aldığımda 8 GB lık dosyayı sıkıştırayım dedim bilgisayar sapıttı CPU tavan yaptı bildiğin kafayı yemişti. Bende zaten formatı öğreneceğiz dedim ardından da basmıştım formatı.

Silme olayını Mini XP ile yapabilirsin. Başka da birşey şimdilik aklıma gelmiyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

baya espiriye açık konu ama dokundurmadan geçicem :D 

direk klasörden silemiyorsan  idm den silmeyi dene. idm listesinden sil deyince 2 tane tick çıkıyor karşına hdd dende silmek istermisin diye 1. tickle ve sil

yada dostan silmek için

cd klasör yolu     olarak klasöre gel

del video.avi   gibi silmeyi deneyebilirsin

yada başka silmek için bi probem kullanabilirsin unlocker gibi  

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overbite
    overbite's avatar
    Erkek

firefox + flashgot isimli eklentisi

ve free download manager isimli indirme yöneticisi.  bunları kullanıyorum ben, gayet memnunum bilgisayarım da öyle ahım şahım bir şey değil fakat hiç arıza vermiyor. youtube ve başka sitelerdeki vidyoları indirip öyle izliyorum. mesela internetten dizi izlemek istesem firefox çok yavaşlıyor ama bu şekilde indirip vlc ile izliyorum tıkır tıkır

edit: sanırım yanlış anladım :D

indirme yöneticini veya vidyoları çevirmek için kullandığın programı değiştirmeyi deneybilirsin, dosyaları silmek için de live cd özellikli bir linux dağıtımını kullanabilirsin, örneğin ubuntu

ulan bir susar mısın?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek

FCN bunu yazdı:
    -----------------------------

baya espiriye açık konu ama dokundurmadan geçicem :D 

direk klasörden silemiyorsan  idm den silmeyi dene. idm listesinden sil deyince 2 tane tick çıkıyor karşına hdd dende silmek istermisin diye 1. tickle ve sil

yada dostan silmek için

cd klasör yolu     olarak klasöre gel

del video.avi   gibi silmeyi deneyebilirsin

yada başka silmek için bi probem kullanabilirsin unlocker gibi  

-----------------------------

silem dedim ordanda idm kitlendi uyuz birşey sadece idm nin video klasöründeki her hangi bir zamanda açsam temizlik için silmeye kalksam uyuz 5 6 video çıkıyor kısa süreli a. koyuyor cpu nun

imlegend hocam 4 tane video çevirdim toplamda 50 mbyi geçmiyordu yahu 5gblik filmi bile telefon formatına çevirken 1 saat kadar sürdü arkasından pcyi kullanmaya devam ettim bu youtube+idm videoları illet oluyor bazen xp de öyle bi sorun yoktu 7 ultimate de var nedense cpu yancak artık ısısıda artıyor yavaş yavaş :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek

nedense bir şekilde sildim :) tamda unlockeri yüklüyordum ama cpu hala yırtıyor kendini :) yancak valla :)

edit: reset len cpu kendine gelmeye başladı gibi durun bakalım ne olcak :)

Toplam Hit: 1894 Toplam Mesaj: 7