CPU Ve SD

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    discoteam
    discoteam's avatar
    Erkek

arkadaslar CPU kulanımı hiç bir internet adresi acık olmadıgı halde %100 lere kadar cıkıyor

SD kullanımı ise sürekli 560-600 MB arası degişiyor

bunlarda ne demek oluyor ne anlama geliyor bilgisi olan varsa acıklayabilirmi ?

www.canliskorlar.tk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Hocam bi virüs taraması yap istersen, arka zeminde çalışan zararlı bir program olabilir. Görev yöneticisinden kontrol et...

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    discoteam
    discoteam's avatar
    Erkek
    baska birisi tarafındanda baglantıya giriliyor olabalirmi acaba

www.canliskorlar.tk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xmenac
    xmenac's avatar
    Erkek

bir diğer ihtimal fanın sakata gelmiş

ctrl alt del yapıp en çok cpu kullanan ve sd yiyen programa göz at sonra yaz buraya ona göre geniş yorumlar yapalım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

abi hangi uygulama cok kullanıo ona bak görev yöneticisinden,

ona göre bişi diebiliriz böle olmaz...

Fanla vs alakası yok...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bence HijackThis kullan...

Ayrıca CPU nun internet yada networking le, neredeyse hiç alakası olmadığını da bil...

IE belki çok harcar ama, MSN ve Opera çalışırken benim CPU usage ım %1 i bile bulmuyor...

Yani arkada oyun çalışırken bakarsan, doğaldır CPU usage ın yuksek olması...

Ya da startup da 129037129783 tane program varsa... 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    Musket bunu yazdı:
    -----------------------------

Bence HijackThis kullan...

Ayrıca CPU nun internet yada networking le, neredeyse hiç alakası olmadığını da bil...

IE belki çok harcar ama, MSN ve Opera çalışırken benim CPU usage ım %1 i bile bulmuyor...

Yani arkada oyun çalışırken bakarsan, doğaldır CPU usage ın yuksek olması...

Ya da startup da 129037129783 tane program varsa... 

-----------------------------

bende tam hijack thisi kullan musketin arsivde dokumanıda var dicektimki senin mesajı gördüm hocam.

hijackthisi beğenmezsen google pactan spyware doctor ve norton .... ı secip indir onla tarat ahada gugıl pekin urlsi : http://pack.google.com/intl/en/pack_installer.html?hl=en&gl=us&utm_source=en_US-et-more&utm_medium=et&utm_campaign=en_US 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 1320 Toplam Mesaj: 7